На вирощуванні груш заробляють 10 тисяч гривень

Груша Далікор

Навесні прийнятний час розпочати бізнес на грушах. Але щоб усе ретельно спланувати та підготуватися до вдалого старту, уже взимку варто почати роботу. Те, що бізнес на грушах прибутковий, перевірили на власному досвіді Яна Брик та її брат Віталій із Вінниці. Минулої осені вони заробили на грушах майже 10 тисяч гривень. Тому цієї весни планують розширити свою плантацію.

– Зайнялися вирощуванням груш п’ять років тому, коли померла мама. Я почала читати книжки про те, як це пережити. І в одній із них була порада знайти щось таке, що буде рости разом із тобою. Наш сусід якраз їхав до кордону з Молдовою, а там є великі ринки продажу саджанців. От і подумала замовити, щоб привіз, – пригадує початок свого бізнесу Яна Брик. – Дали двісті гривень на сто саджанців. Одну грушу переламали в дорозі, дев’яносто дев’ять прийнялося. Усі вони були дичками. Тому попросили знайомого, який це вмів робити, прищепити на них сорт «Алтайська красуня». Сад висадили на городі біля будинку в три ряди. Бабуся спочатку не погоджувалася, бо там можна було вирощувати картоплю. Зараз у проміжках між деревами вона все одно садить її. У нас такий мікс.

На врожай садівники чекали чотири роки. Восени зібрали майже 700 кг плодів. Це був перший повноцінний урожай. Надалі він щороку збільшуватиметься. Збір урожаю потрібно починати за тиждень до реалізації. Зимові сорти в основному придатні для споживання без переробки. Літні – на варення, джеми, сухофрукти та цукати. Частину груш продали оптом, а частину – люди замовляли. Більшість – у Київ. Надсилали Новою поштою.

– Треба вміти не тільки виростити, але й вдало продати. Зі збутом у нас були проблеми, бо торік в Україні урожай був дуже хороший. І все впало в ціні. Продавали в середньому по п’ятнадцять гривень за кіло. Ми запланували наступного року робити варення й сушку. Із «Алтайської красуні» вони надзвичайно смачні. Фрукт виходить зовні твердим, а всередині соковитим, – ділиться планами Віталій Брик.

Вигідні сорти колоновидної груші Світлячка, Улюблениця Яковлєва, Декору.
Груша Далікор зимовий сорт. Дозріває на початку жовтня. Деякі плоди можуть заважити й по 400-500 грамів. Сорт Улюблениця Яковлєва також є зимовим із крупними плодами. Осіння мрія є осіннім сортом і дозріває в серпні. Плоди невеликі, зелено-жовтого відтінку. Можуть зберігатися до півроку в погребах і гарно підходять для консервації. Такі груші зручно класти в банку. Тому їх охоче купують для консервації, – продовжує Яна Брик.

Підприємці планують запустити свою виробничу лінію – спеціальні сушарки та преси. Щоб усе поставити на конвеєр і дати людям роботу.

– Хочемо орендувати закинутий яблуневий сад і відновити його. Але до цього ще треба дожити, – продовжує підприємець.
Восени садівники підготували ще одну ділянку, щоб навесні засадити лохиною. Мають землю біля ставка. Там запланували висадити чорницю, бо рослина любить воду. Для більшої рентабельності планують не просто продавати ягоду, а робити з неї сік, цукерки. Така продукція користується попитом і ще не перенасичений ринок.

– Закупівля дерев – це інвестиції в майбутнє. Своя фінансова подушка. Якби я не посадила п’ять років тому груші, то не мала б урожаю сьогодні. Сміло починайте, – радить Яна Брик.
Щоб мати дохід із грушевого бізнесу, не можна планувати сад на землях із низьким рівнем вмісту карбонатів. Там дерева потерпатимуть від хлорозу, плоди будуть дрібними й кислими.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.