Земляний мигдаль вирощують, наче картоплю

чуфа

Петро Філіпчук із Коломиї Івано-Франківської області вирощує чуфу, або як її ще називають земляний мигдаль. Це рослина, яка зверху виглядає як осока, а під землею ростуть горіхи.

У світі чуфа дуже поширена культура, а в нас це екзотика. Вирощую її майже 30 років, уже й не пам’ятаю, де вперше її взяв на розведення, – зізнається Петро Філіпчук.

У Латинській Америці та Африці, звідки родом земляний мигдаль, це багаторічна культура. В Україні – однорічна.
– Якщо в нас її залишити на весь рік у землі, то взимку вимерзне, – уточнює садівник.
Для посадки потрібно вибирати сонячне місце, у затіненому чуфа росте погано. Земля підходить така ж, як для картоплі – чорноземи або піщані ґрунти. Чуфа боїться приморозків. Тому варто садити, коли мине їхня загроза. Найкраще в кінці травня – на початку червня. Перед посадкою бульби горіхів замочує у воді на дві доби. Вони засохлі, і так просто не проростуть. Садять в ямки завглибшки 5 см на відстані 20 см, а міжряддя – 30 см. У кожну ямку кладуть 5-6 горішків. Сходить через тиждень.

При посадці підживлюю курячим послідом. Розводжу його в такій пропорції: 1 частина посліду до 12 частин води. Настоюю добу й поливаю город. Протягом літа можна двічі-тричі підсипати деревного попелу, – рекомендує господар. – У сильну посуху не зайвим буде полити.

Чуфу можна вирощувати й через розсаду. Із цим уже більше клопоту. У середині березня бульби садять в окремий стаканчик. У кінці травня розсаду висаджують на город.

– Підгортаю горіхи землею, як картоплю. Це потрібно, щоб бульби чуфи не виглядали із землі, – пояснює Петро Філіпчук.

Робить це кілька разів. Перший, коли кущ виростає до 15 см, а другий – до 30 см. У вересні її викопує, промиває і висушує врожай на сонці.

– Про те, що пора братися за збір врожаю, рослина вказує сама. У неї тоді жовтіє листя. За правильного догляду та підживлення, з одного куща можна зібрати до тисячі горішків, – каже садівник.
Кущі ростуть купками. Тому їх зручно виривати. Виростають горішки завдовжки 3 см, а завширшки 1,5 см.

– Розстеляю горіхи на мішку чи рядні для просихання. Якщо гарний теплий день, то будуть готові за день. Збирати можна, коли горіхи трохи зморщаться, – розказує Петро Філіпчук.
Чуфу можна їсти як арахіс, додавати в торт чи морозиво.

– Торік навіть спробував кавовий напій. Обсмажив і розмолов у кавомолці, залив окропом. Вийшло дуже ароматно та смачно, – ділиться садівник.

Горіхи солодкі та хрумкі. Смак нагадує мигдаль. Коричневого або жовтого кольору – залежно від сорту. Усередині горіха біле ядро.

Підготувала Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.