Японська айва плодоносить п’ятдесят років

айва лізгард

– Хотіла мати біля хати якусь диковинку, от і посадила айву. Але не звичайну, а японську. По науковому називається хеномелес, – розказує Ніна Васильченко із селища міського типу Петропавлівка Дніпропетровської області. – Припала до душі, тому що на одному місці може рости 50 років. Отак посадила й забула, а врожай є щороку. А ще вітаміну С у плодах у кілька разів більше, ніж у лимоні.

Кущ виростає до 1,5 метра. Треба садити по кілька штук, бо вони один одного запилюють. Відстань має бути десь 3 метри, щоб рослині було куди розростися в ширину.

– Називаю японську айву кущовим підсніжником. Зацвітає настільки рано, що решта дерев у садку тільки думають, чи розпускати їм листки, а ці вже всипані яскравими квітками, – продовжує жінка.

Листя спочатку бронзового кольору, потім зеленіє. Квітки великі, оранжево-червоні або світло-рожеві. Цвіте майже місяць.

Це дуже невибаглива рослина, яка не боїться ані перепадів температури, ані весняних заморозків. Аби тільки сонця було багато, – переконує господиня. – Пропадає тільки від затоплення. Тому, коли саджати, то треба викопати ямку трохи більшу за розмір кореня. Має бути приблизно 50 на 50 см. На дно для дренування насипати битої цегли або гальки шаром п’ятнадцять сантиметрів.

Землю з ями змішує з відром перегною або компосту. Додає 150 г суперфосфату і 40 г сірчанокислого калію. Суміш перемішує, саджанець ставить по центру ями і засипає до середини приготованим ґрунтом. Виливає відро води. Коли вона вбереться, засипає землею доверху.

– Коріння айви японської йде глибоко в землю, тому її не треба поливати, – уточнює садівниця. – Висаджувати японську айву можна восени і навесні до розпускання бруньок.

Айва росте на будь-яких ґрунтах. Але її треба підживлювати двічі на рік. Навесні Ніна Васильченко розводить у 10 л води 100 грамів нітрофоски, сечовини або аміачної селітри. Це азотне добриво, а восени потрібне фосфорно-калійне, тільки вже вдвічі менше – 50 грамів на 10 л води і поливає під один кущ.

– Урожай айви дозріває у вересні-жовтні. Його потрібно встигнути зірвати до заморозків. Плоди хоч і не пообсипаються з гілок, але вже будуть не такими ароматними, – попереджає жінка.

Перший повноцінний урожай можна зібрати на четвертий рік. З одного куща виходить 3-5 кг плодів приблизно по 50 грамів кожен. Виглядають вони як яблуко, а пахнуть як лимон. М’якоть і шкірка айви жовта. Плоди гарно лежать до лютого-березня.

Розмножувати айву можна насінням або відводками чи живцями. Зрізані в кінці серпня гілочки вставити в пухку землю. Укорінені живці наступного року пересаджують на постійне місце.

– Якщо надумали розводити айву насінням, то з ним треба повозитися. Проросте тільки після стратифікації, і то немає гарантії, що збережеться сорт, – каже садівниця.

Восени в землю сіє свіжозібране насіння, а навесні воно сходить. Саджанці, які підросли, на другий рік обрізує, щоб стимулювати ріст. Або можна на 2-3-місяці покласти у вологий пісок і поставити в холодильник, щоб температура була 0-3 градуси.

Японська айва любить обрізку й швидко після неї відновлюється. Роблю невелику щорічно й раз на п’ять років омолоджувальну. Треба орієнтуватися на те, що нормально розвинений кущ повинен мати близько 15 пагонів. Так як найкраще плодоносять в айви 3-4-річні гілки, то з куща треба старіші гілки зрізувати. Від них користі немає, тільки загущення.

Спочатку вирізає криві, підмерзлі, засохлі гілки, молоді пагони, які дуже загущують крону. При омолоджувальній позбуваються 5-6-літніх гілок. Робить це гострим секатором і всі зрізи змащує садовим варом.
Японська айва не боїться захворювань і шкідників. Тому її нічим не треба кропити.

На зиму молоді кущі утеплює гілками хвойних дерев. Рослину пригинає до землі і накриває зверху хвоєю.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.