В Україні зібрали врожай яблук зі смаком вишні

-вишня_n.jpg

Фермерське господарство «ГАДЗ», що в селі Трибухівці Бучацького району Тернопільської області, цієї осені зібрало перший урожай яблук зі смаком вишні. Сорт фрукту називається Байа Маріса. Дізналися про нього на європейській виставці новинок. Щоб посадити новий сорт в Україні, фермери брали ексклюзивне право на вирощування в німецьких селекціонерів, які його винайшли. Саджанцями засадили 15 гектарів три роки тому, а цієї осені, у середині вересня, дерева дали перший урожай. Червоні плоди з такою ж червоною м’якоттю всередині. На смак яблука солодко-кислі з вишневим ароматом. Важать близько 170-200 грамів. Можуть зберігатися до лютого.

– Сорт вирізняється вдвічі більшою кількістю антиоксидантів порівняно з іншими яблуками. Це відмінна профілактика онкологічних захворювань, – каже Тарас Мельник, директор із садівництва. – Ці яблука не тільки гарно виглядають на столі, а й у переробці. У них червоний сік, і до нього вже не треба додавати добавок для фарбування. М’якоть також ріжуть на кубики й заморожують. Із них потім роблять десерти, йогурти та джеми. Тому до цього сорту на ринку зараз є інтерес.

Цікавляться сортом і садівники, адже в Байа Маріса пізнє пробудження бруньок. Завдяки цьому зав’язь цих яблук не підмерзає. Урожайність – до 80 тонн яблук із гектара саду.

– У нас є ще схожі сорти, але вже американської селекції. Наприклад, сорт Монтейн Роуз, як Байа Маріса червоний усере­дині, але зовні він жовтий, – розказує Тарас Мельник. – Зараз ми разом із селекціонерами працюємо над тим, щоб наступного року вже було 18 таких сортів.
Фермерське господарство вирощує понад півсотні ексклюзивних сортів не тільки яблук, а й груш і слив. Вирощені яблука продають у Швецію, Італію, Німеччину та Голландію. 

– П’ятдесят відсотків вирощених на Тернопільщині яблук ми цьогоріч продали за кордон, – розповідає Тарас Мельник. – Для цього отримали спеціальний сертифікат, який підтверджує, що наші яблука екологічно чисті. Також кожен плід проходить сканування спеціальним апаратом. Найменша подряпина вже вважається браком.

Господарство не тільки дотримується екологічних стандартів вирощування, а й методик, які підвищують урожайність. Наприклад, практикують систему формування крони Суперверетено.

– На деревах залишаємо тільки одно-, дво- та трирічні гілки. Старіші зрізуємо. Так дерево весь час омолоджується і не витрачає сили на зайві гілки. Першими зацвітають нижні квітки, далі центральні й тоді верхівка, – пояснює садівник. – Такі яблуні люблять пухкий ґрунт, щоб добре пропускав вологу та повітря. Місце для посадки має бути відкрите, світле, але захищене від протягів.

Тим, хто зацікавиться й вирішить посадити такі сорти в себе, радить зробити це напровесні, до розпускання бруньок. Перед посадкою внести в ґрунт по 5-6 кг перегною, 250-300 грамів деревного попелу і по 1 ст. л нітроамофоски. Після посадки поливати дерева потрібно один раз на два тижні. Тим, у кого такі дерева вже посаджені, радить навесні підживити їх. По 1 ст. ложці нітроамофоски під кожне. У період цвітіння внести по 200 г деревного попелу, а щоб менше осипалася зав’язь, підживити сумішшю з 1 ч. л суперфосфату й стільки ж калійної солі.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.