Селекціонери вивели сорт цибулі, яка не викликає сліз

Ailsae600-zoom копия.jpg

Жодного печіння в очах і сліз не викликає під час нарізання цибуля, яку вивели науковці зі США. Селекціонери схрещували різні сорти та проводили досліди впродовж 30-ти років. Цибулю сорту Sunions презентували в Новому Орлеані.

Коли експеримент приніс результат, науковці запросили добровольців і запропонували випробувати ефект на собі, а згодом підтвердити, що цибуля справді володіє такими якостями. Біла цибуля солодша від звичайної.

– Гострий смак цибулі та сльози під час її нарізання виникають через леткі речовини, які містяться в соку рослини. Новий сорт їх має мінімум, – розповів Дон Гудвін, селекціонер. – Наш винахід є відповіддю на численні звернення користувачів інтернету, які ставлять запитання, як захиститися від печіння цибулі. Щоб не потерпати, люди її вимочують, закривають очі лінзами, одягають шлеми зі склом на обличчі та винаходять спеціальні ножі для автоматичної нарізки.

Зараз нову «цибулю без сліз» спрямували до служб сертифікації США. Коли селекціонери отримають усі дозволи, розпочнеться продаж її насіння та плодів.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.