Пізньої осені закладають теплі грядки

3-min-36_ydobreniam.ru_.jpg

Для гарного врожаю мало садити городину в теплицю. У ній тепле повітря, але не ґрунт. Треба закладати теплі грядки. Їх ще називають натуральними грілками. На них можна висаджувати розсаду майже на місяць раніше, ніж звичайно. Формують теплі грядки восени. Вони мають бути не вужчі, ніж півметра. Довжина будь-яка. Відстань одна від одної приблизно метр, щоб зручно було біля них поратися.

Ділянку обкладають пляшками з піском
– У землю кладуть органіку, яка при розкладанні виділяє поживні речовини і тепло. Воно гріє корінці й рослини не бояться різких перепадів температури, – розказує Олена Клименко зі столичного клубу садівників і городників.

Теплі грядки бувають заглиблені та підняті. Останні роб­лять там, де весною підтоплює або постійно застоюється вода. Навколо потрібного місця встановлюють огорожу заввишки 30-40 см у формі коробки. Так земля з грядок не обсипатимеся. Роблять її з дощок чи шиферу.

– Якщо вибрали дошки, їх треба пофарбувати. На банці має бути вказано – із захистом від вологи. Так огородження довше простоїть, – радить фахівець.

Огорожу теплої грядки можна зробити з пластикових пляшок. Для цього їх наповнюють піском. Це робить пляшки міцнішими і з часом вони не викривлюються й не сплющуються. Закручують кришками і тісно ставлять одна біля одної, вкопуючи в землю носиками. За бажанням пляшки фарбують.

Гумус опускають на два штики лопати

Для заглиблених теплих грядок викопують борозни на сухому місці. Там, де не застоюється тала вода. Глибина близько двох штрихів лопати. Заповнюють обидва види грядок однаково. На дно кладуть гілки, стебла кукурудзи, соняшнику. Вони виконують роль дренажу, який забезпечує доступ повітря. Зверху – траву та опале листя.

– У теплу грядку не можна класти бадилля з картоплі чи помідорів. Вони заражають ґрунт фітофторою. Також не варто класти рослини з насінням, щоб не проростали, – уточнює Олена Клименко. – Не зайвим всередину насипати деревного попелу. Вона служитиме натуральним добривом.

Також у теплу грядку можна покласти гнилі овочі та фрукти, тирсу та стебла з городини чи бур’яну. Додають ще перегній чи торф. Наверх кладуть те, що перегниває найшвидше, – скошену траву та листя. Така грядка часто приманює до себе шкідників. Щоб вони не внадилися на город, на дно грядки краще покласти металеву сітку з дрібними отворами, через які не зможе пробратися навіть мишеня. Наверх теплої грядки кладуть перепрілий гній і шар землі. Усе притоптують і поливають. Далі це робитимуть осінні дощі.

– Часто чую від людей, що роблять теплі грядки в тих місцях, де раніше земля нічого не родила. Уже наступного року мають урожай, – розповідає Олена Клименко. – Пояснення не тільки у створенні поживного ґрунту, а й у тому, що в теплих грядках рослини виростають міцними і на них не нападають хвороби.

Після гарячого поливу грядку вкривають

Теплі грядки можна робити на всіх ґрунтах. Але для щільних чорноземів для розпушення краще підмішати пісок, а для глинистих – торф. За зиму грядка просідає. Тоді її поливають майже гарячою водою і накривають плівкою. Так у ній почнеться процес гниття, піде відпар і грядка прогрівається зсередини.

– Навесні перекопувати грядку не треба. Достатньо просапати верхній шар для розпушення. І одразу можна садити в неї рослини, – уточнює садівниця. – У перші роки краще сіяти oгірки, кабачки та кaпуcту. А вже в наступні – перець, салат чи редиску.

Наприкінці сезону на теплій грядці зрізують секатором усі стебла рослин. Коріння не викопують. Складають спочатку грубі обрізані гілки з дерев. Потім зрізані стебла і зверху дрібно порізану скошену траву. Під такою мульчею грядка простоїть до весни. Тоді навесні насипають зверху землю, поливають і через кілька днів приступають до посіву. По суті, тепла грядка – це міні-компостна яма, яку закладають безпосередньо на городі. Використовувати її можна не менше чотирьох років. Далі вже земля дуже осідає і залишається мало корисних речовин.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.