Каракулеві вівці на випасі добувають траву з-під снігу

photo_2017-11-15_10-56-12_Орест Лижечка.jpg

– Дивіться, яка в них шкурка гарна, вони непримхливі, мало хворіють, а яке м’ясо та молоко смачне, – розхвалює овець каракулевої породи Юрій Захарчук із села Шманьківці, що на Тернопільщині.

Вівчар має 150 голів каракулевих овець. Щоранку виганяє їх із кошари на випас. Навіть узимку. Вівці самі прогортають сніг і дістають траву.
– Їх головне добре випасти, тоді вони будуть здорові, даватимуть багато молока і не хворітимуть, – пояснює Юрій Захарчук.

Раніше тримав овець карпатської породи, але потім вирішив зупинитися саме на каракулевих.

– Каракулі доволі невибагливі, – пояснює господар, – щоб добре росли й мали високу продуктивність, даю кухонну сіль і крейду. Дорослій вівці треба 15-18 грамів, молодняку – 10-12 грамів на день. Насипаю в дерев’яну коробку біля поїлки. Залізна іржавітиме.

Восени господар проводить профілактику вівцям від глистів. Також пильнує, щоб не занедужали на мокрець. Лишень бачить, що тварина починає шкутильгати, вводить ліки.

Свого часу він навіть працював ветлікарем на місцевій фермі. Щоб полегшити собі роботу, доїть не вручну, як раніше, а на спеціальному апараті, який зварив власноруч.

– Доїти овець непросто, ніколи не довіряв цього дружині, важко, – каже Юрій Захарчук. – А потім зять привіз відео, як працює доїльний апарат для овець в Англії, вирішив зробити й собі схожий. Тепер лише ним користуюся. Щоправда, ним трохи довше доїти, але зате руки не так болять.

Узимку пан Юрій Захарчук годує овець сіном, соломою, стеблами кукурудзи, буряками, морквою і капустою. Корм дає тричі на день, спочатку солому, вона менш поживна, потім кукурудзяні стебла й коренеплоди, сіно. На ніч у годівницю закладає сіно та солому. Удень, коли небагато снігу, випускає, щоб прогулялися, добули трави з-під нього. Найбільше вівчар трудиться з кінця лютого, коли вівці починають котитися.

– Бувають пологи важкі, я тоді допомагаю овечці, – каже чоловік. – Дуже важливо, щоб маля почуло голос матері, тоді воно ніколи не загубиться в отарі. Намагаюся також одразу його нагодувати материнським молоком, у перші дні воно найцінніше. А потім через тиждень-два відлучаю ягня від матері.
Стрижуть каракулевих овець, як і інші породи, раз на рік навесні. Вовну забирають торговці з Карпат. Із неї виготовляють покривала, камізельки, взуття, рукавиці, подушки.

Мар’яна ОЛІЙНИК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.