На Черкащині у господарстві ТОВ "Кищенці" мешкає корова-рекордистка

Голштинська порода корів

В господарстві ТОВ "Кищенці" (с. Кищенці, Маньківський р-н) мешкає корова-рекордистка, яка за 8 років свого життя та за 6 лактацій змогла дати 65 тис кг молока - повідомив менеджер ферми Олександр Пісняк, про що інформує прес-служба Асоціації виробників молока, членом якої є зазначене товариство.

- Корова за кличкою Аліда відноситься до породи голштин. Справжня рекордистка нашого виробництва доїлася 2 585 днів, - підкреслив Олександр Пісняк.

Нагадаємо, що голштинська порода визнана однією з кращих світових селекцій ВРХ, а її представники завжди відрізняються значними удоями. Олександр Пісняк також зазначив, що найкраща лактація цієї корови видалася першою і сягала 14 800 тонн молока, при цьому максимальний надій за добу сягав 41 кг молока. За словами Ігоря Присяжнюка, ветеринарного лікаря АВМ, середньостатистична продуктивність корови за життя в Україні сягає близько 20 тонн, а тому вищезгаданим результатом можна тільки пишатися.

Довідка: ТОВ «Кищенці» - одна із передових ферм в Україні, де виробляють молоко екстра гатунку. Господарство входить до ТОП-100 передових аграрних підприємств України. Займається тваринництвом, рослинництвом, вирощуванням зернових та технічних культур. У своєму володінні має 16 000 га сільськогосподарських земель, де вирощує 2 226 голів ВРХ. Середній річний надій на фуражну корову становить 9 000 кг.

http://agrokraina.com.ua

29.08.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.