Віра Запорожець виграла доїльний апарат

Переможниця

Усі, хто передплатив газету «Рідне село» на друге півріччя й надіслав до редакції копію передплатної квитанції, узяли участь у розіграші призів. Головний приз – доїльний апарат виграла й уже отримала Віра Запорожець із села Шевченкове Кілійського району Одеської області.

- Про доїльний апарат я мріяла завжди, але, чесно кажучи, не вірила, що зможу виграти. Раніше мені ніколи не таланило в жодних конкурсах. Дякую своєму чоловіку, що вмовив узяти участь, – не приховує радості переможниця.

Доїльний апарат став у нагоді. Родина тримає шість кіз. Планують збільшити стадо до 20 голів. Навчилися робити бринзу. Дружина працює фельдшером, чоловік – будівельником. Господар заготовляє корми, допомагає дружині доглядати кіз. Доїла їх жінка. Тепер це буде робити апарат.

- Ми тримаємо кіз давно, вже років десять, але серйозно займатися цією справою почали два роки тому, – розповідає Віра Запорожець. – Узяли приклад із вчительки. Вона постійно вживає козине молоко, і у свої «за сімдесят» прекрасно виглядає. Досі працює в школі, завжди здорова та активна. От і ми з чоловіком вирішили розвести кіз. Якщо раніше господиня витрачала на вранішнє доїння майже годину, то тепер встигає за 30 хвилин. І легше на руки й спину.

Наталія ФЕДОРОВА

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.