Як уникнути хімії

Жодної хімії!

Підживлюємо, захищаємо від шкідників і хвороб... І при цьому хочемо отримати екологічно чистий урожай. Чи можливо таке?

Виявляється, що так. При постійних погодних перепадах і стресах ми, приміром, застосовуємо стимулятори – регулятори росту. У спекотну погоду це циркон, у вологу і прохолодну – новий препарат реванш. Починаючи з фази вкорінення рослин, раз на два тижні ми обробляли ними посадки, комбінуючи їх із комплексними добривами. Такі обробки не тільки підвищують імунітет рослин і врожайність культур, а й прискорюють достигання, знижують вміст шкідливих речовин у продукції і покращують якість плодів. Для профілактики захворювань відмінно зарекомендував себе фітоспорін, який гарантує захист від багатьох хвороб овочевих культур при 2-3 кратній обробці за сезон. І все ж справжньою сенсацією для городників і садівників став новий препарат мірофіт, який прозвали «три в одному». Він здатний боротися з більш ніж 200 шкідниками і хворобами, при цьому є потужним стимулятором росту і розвитку овочевих, плодових і квіткових культур. Навіть у боротьбі з ненависним колорадським жуком препарат показав свою ефективність. Під дією мірофіту комахи гинуть не відразу, проте стають менш рухливими, втрачають апетит і перестають розмножуватися. За останні три роки ми отримали безліч вдячних листів і дзвінків. Так, Алексеєнко з Луганської області, яка користувалася мірофітом, мала відмінний урожай пізньої капусти, яка при цьому відмінно зберігалася до травня.

Фермери Херсонщини вдало боролися з кучерявістю на персику. Овочівник із Бердянська Овсієнко в минулому сезоні обробляв мірофітом виноград, овочеві, картоплю, плодові та ягідні. У результаті отримав рясний урожай, не пошкоджений хворобами і шкідниками, при цьому всі плоди відмінно зберігалися. Для приготування 1 літра 0,5% робочого розчину необхідно розчинити в теплій воді 1 чайну ложку (5 мл) мірофіту і 5 мл будь-якого рідкого мила для прилипання. При сильному ураженні рослин шкідниками або хворобами можлива обробка 1% або навіть 2% розчином. За необхідності, обробки можна повторювати з періодичністю в 5-7 днів. Роботи рекомендується проводити в ранковий або вечірній час.

Замовити препарат можна за 20% акційною літньою знижкою в інтернет-магазині насіння www.seed.ua або телефоном: 066-698-23-23. До того ж нагадуємо, що із середини вересня ми проводитимемо нашу регулярну безкоштовну розсилку насіння разом із каталогом. Надсилайте порожній конверт зі зворотною адресою на а/с 44 Київ, 03083.

Олена і Олексій ЛАЗАРЄВИ

19.07.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.