Бізнес на дрібній несучці

Вся продукція - домашня й свіжесенька!

Столичні жителі Світлана та Олексій Чорнокожики перебралися до села й створили ферму. Чи виправдала вона себе?

Із подружжям села Панфіли Яготинського району Київської області ми познайомилися на Дарницькому ринку столиці. Світлана та Олексій мають там власну лавку, де продають перепелів, курей, кролів, качок, яйця, нутрій тощо. Усе своє, із рідних 30 соток. І попит є. Майже щохвилини хтось просить то курча, то домашній паштет.

– Перепелами років 15 займалися мої батьки, а потім їм стало важко, ось ми і перебралися до села їм на допомогу, – розповідає пані Світлана. – За вісім років поголів’я зросло з однієї до десяти тисяч. Місця птахи займають небагато. Чоловік облаштував сарай усередині стелажами. Стало щось схоже на багатоповерхівку.

Руки в Олексія Чорнокожика золоті – із такими будь-яке господарство розквітне. Дружина каже, що кожна дрібничка вдома зроблена саме ним. І клітки нові спроектував, і приміщення звів, і проточну крапельну систему для напування перепелів зробив.

– Свіжа проточна вода вкрай важлива для цих пташок, бо від застояної вони хворіють і гинуть, – пояснює Світлана. – Із годівлею теж були деякі складнощі: готові магазинні корми, навіть найдорожчі, буквально виснажували птицю, вона худнула, марніла і, зрештою, гинула. Ми не могли зрозуміти чому. Виявилося, що всі готові комбікорми націлені на максимальну кількість яєць. Перепелиці, дійсно, неслися двічі на день, але ж якою ціною! З того часу готуємо їжу для птахів самостійно. Винайшли ідеальний раціон, що складається з кукурудзи, пшениці, макухи, кісткового борошна тощо. І обов’язково багато кальцію. Відтак, і тушки виходять гарні, великі, і яйця стабільно несуть по одному на день.

Село вимирає через лінощі

Попри думку, що в селі немає роботи, наша співрозмовниця стверджує, що робота в селі є майже на кожному кроці, а ось робітників – зась.

– Коли мені хтось скаржиться, що в селах не можна заробити, просто сміюся, – каже жінка. – Ми, корінні містяни, відразу знайшли, як використати свої 30 соток, а вони, володарі цілих гектарів, не знають? Нехай розповідають ці казочки іншим! Коли нам були потрібні наймані працівники, жодна людина не погодилася, хоча пропонували 100-150 грн на день. Для села це добрі гроші. Так що село вимирає через банальні лінощі. А ще жінка вважає, що багато чого на селі робиться без прорахунку. Простий приклад – картопля.

– Хто в селі її не вирощує?! Люди звикли, що цим овочем слід засаджувати всю вільну площу, – говорить Світлана. – А потім не знають, що з ним робити: продається не все, багато гниє чи йде на корм свиням. Ми, наприклад, узагалі вирішили не саджати бульбу – за потреби обміняємо її на черешню чи малину. Зате висадили цілу сотню дерев, усіляку смачну зеленину, багато ягідних кущів – жодного вільного клаптика не знайдете!

Лише півтори години на день

Одразу відчувається, що перепелина ферма існує не перший день: усе настільки продумано, що обходиться без найменшої людської участі. Дивіться самі: 10 тисяч птахів вимагають лише 1,5 години на день. Здебільшого це годівля зранку та ввечері. Ну і, звісно, треба постійно виймати свіжі яйця. Забій самців відбувається в двомісячному віці, самиць – у 7-8 місяців, далі вони стають старими, а м’ясо – жорстким. Чорнокожики запевняють: займатися перепелами в Україні можна й треба.

– Ця ніша маже вільна, – каже Світлана. – Багато хто спочатку рветься в бій, але потім усе кидає, бо важко. У нас була думка розширити свою перепелину ферму, але потім пішли іншим шляхом: окрім перепелів, завели курей, качок, кролів і нутрій. Усіма ними поки що опікується тільки Олексій, нас не допускає. У сарайчику проводить мало не весь день, бо звик ставитися до справи дуже відповідально. Слідкує, щоб до кролів навіть комар не пролетів – такі це делікатні тварини! А якщо серйозно, то ми просто вирішили створити для покупців більший вибір. От, скажімо, купує господиня перепелів, а потім їй захотілося урізноманітнити меню своєї родини кролятиною – нічого не треба шукати, усе тут, у знайомого їй продавця.

Виживає сильніший

Жодних щеплень своїм птахам Чорнокожики не роблять, ніяких, навіть профілактичних ліків не дають. Принципово. Кажуть, що віддають перевагу природному відбору, коли виживає сильніший. У кормі теж немає ніяких шкідливих домішок. Винятком є хіба що слабенький розчин марганцівки, який зрідка випоюють перепелам як захист від інфекцій. Зважуючи в руках чималенькі курячі та мініатюрні перепелині тушки, питаю, що вигідніше їм як виробникам. Виявляється, перепела. У них від вилуплення до початку проходить лише три місяці, а в курей – вісім. При цьому їдять вони, враховуючи різницю у вазі, приблизно однаково: перепели – по 40 г на день, кури – в 3-5 разів більше.

Поради від перепелиних фермерів

Із перепелами дуже важливо дотримуватися температурного режиму. Якщо нижче 18 градусів, вони перестають нестися, якщо спека – почнуть гинути. Тому влітку потрібні вентилятори, взимку – обігрівачі. Коли приміщення сплановано грамотно, чудово обходяться без додаткового підігрівання, їм вистачає тепла від власного дихання навіть у люті морози! Хіба що за мінус 30 слід подбати про обігрів. Секрет у високій температурі тіла цих птахів – 42 градуси. Через це ніякі сальмонели в їхніх організмах не затримуються, одразу гинуть. Протяги, навіть невеликі, – смертельна загроза. Світло має бути постійним. За умови стабільної несучості та гарних продажів витрати виправдають себе. Не зациклюйтеся на рідких, а значить, дорогих породах. Суттєвої різниці між ними немає. Ми тримаємо такі: фараон, маньчжур і білий англійський. Якщо плануєте відкрити міні-ферму, доведеться придбати мінімум 500 особин – інакше буде нерентабельно. Через чотири місяці, за умови правильної роботи ферми, справа почне окуповуватися. Не бійтеся експериментувати. Без «ґуль» не обходиться жоден бізнес. Зате вивчите цю справу достеменно, напрацюєте власну базу клієнтів.

Наталія ФЕДОРОВА

13.07.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.