Баня з плівки

Дешево й просто

Для початку створення парилки знадобиться два навіси з поліетилену. Крім цього, необхідно буде зшити з щільного матеріалу каркас і запастися мотузкою для з'єднання окремих компонентів. Сауну необхідно споруджувати з вогнища, для цього потрібно вибрати рівне місце, бажано віддати перевагу березі водного джерела.

На чистій ділянці необхідно сконструювати основу для печі з однаковими сторонами. Згодом придадуться валуни витягнутої форми, їх бажано буде закріпити на готовий стрижень з інтервалом у тридцять сантиметрів. Зверху на валуни пристосувати кам'яні платформи пошарово. З'єднувати плити краще таким способом, щоб в центрі залишалося місце просвічує діру, через яку буде проходити вогонь і проникати в верхню частину плити. Завершити створення конструкції необхідно фінішної плитою, що закриває основне отвір, на цю платформу встановити спеціальну ємність для підігріву води. Піч краще обвести огорожею з природного матеріалу, це зробити необхідно для того, щоб кам'янка не контактувала з тентом. Роль каркаса зможуть виконати гілки, оброблені ножем, всі нерівності гілок необхідно буде попередньо прибрати, щоб уникнути деформації тенту. Ділянки кріплень краще зв'язати мотузкою, дріт з металу може нагріватися і пропалювати целофановий каркас.

Наступним етапом буде розпалювання багаття: коли піч буде прогріта до необхідної температури, необхідно буде видалити всю золу і змити попіл. Не варто забувати про те, що непридатну сажу потрібно залити водою. Після каркас вкривається тканиною, що оберігає від всіляких дефектів. Обидва тенту натягаються на основу і фіксуються міцно у землі. У ролі вхідного отвору послужить плівка з великим резервом, яку необхідно буде зробити більше ніж на бічних стінках.

06.07.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.