Від корінця – до міцної молодої рослини

Хто-хто, а Гранковський у винограді толк знає!..

Як сформування виноградний кущ на двоплощинній шпалері за чотири роки

Є такі випадки, коли уривкові поради не можуть дати результату, бо садівнику треба скласти загальну уяву про процес. До таких належить формування виноградного куща. Пропонуємо розглянути цей процес упродовж чотирьох років – від посадки 2017 року до весни 2020-го.

2017 (перший рік)

Сподіваємося, що придбані вами саджанці вже знайшли свою домівку, адже найкращий час для посадки – період із 20 квітня по 10 травня. Тож ставимо собі завдання: виростити до осені цього року один або два пагони (рис. 2а, 2б). Для кращого догляду за молодим саджанцем беремо старе відро без дна і накриваємо молодий саджанець так, щоб верхня брунька була по центру відра. Відро на 5-8 см заглиблюємо в землю. Для чого ми це робимо? Коли зелений пагін дуже маленький, під час поливу він постійно замулюється землею. А коли починаєш прибирати цю землю, то можна зачепити молодий пагін і обламати. Якщо ж саджанець у відрі без дна, то полив ми робимо за відром рясний, а у відрі злегка. Це відро не прибираємо до червня 2018 року. Протягом сезону саджанець потрібно поливати в середньому раз на два тижні, точніше вам підкаже погода. У другій половині липня для кращого визрівання лози можна почати проведення фосфорно-калійного підживлення. Але в жодному разі в другій половині літа не можна давати азот, бо тоді лоза роститиме, але не визріватиме. Це загальне правило як для молодих кущів, так і для дорослих.

На початку серпня, щоб стримати ріст і стимулювати визрівання лози, на зелених пагонах прищипніть верхівку. У жовтні проведіть обрізування. Якщо виріс один пагін (рис. 2а), то потрібно знизу залишити 4-5 бруньок (п’ята – для підстрахування), а інші обрізати. Якщо виросло два пагона (рис. 2б), то знизу залишаємо по 2-3 бруньки на кожному пагоні (третя – для підстрахування). Після обрізування через два тижні можна вкрити молодий кущ у зиму. За ці два тижні місце зрізу підсохне. Зверху цих 4-5 (або 2-3) бруньок насипаємо одне-два відра піску – і все. Тобто одне відро піску ми сиплемо в наше старе відро без дна, а друге – навколо старого відра. Таким чином виноград укритий. Завдання на 2017 рік виконано.

2018 (другий рік)

Завдання на другий рік – виростити чотири пагони. Десь у середині квітня (може, і пізніше – дивитися по погоді) відкриваємо виноград. Як це робимо? Акуратно прибираємо пісок навколо нашого відра без дна, а потім піднімаємо його. Весь пісок можна розсипати навколо куща. Коли пісок прибрано, відро без дна повертаємо на місце. Знову ставимо дуги, які ми ставили при посадці саджанця і накриваємо їх плівкою. Періодично спостерігаємо за тим, як розвиваються бруньки. Якщо на кущі, де ми залишили п’ять бруньок, усі п’ять рушили в ріст, то п’яту – верхню, яку залишили для підстрахування, – обламуємо. На тому саджанці, де на двох пагонах залишили по три бруньки, із цих шести залишаємо лише чотири, обламуючи верхні. Отже, ми отримуємо молодий дворічний саджанець із чотирма пагонами, що розвиваються. У кінці травня – на початку червня, коли молодий зелений пагін відріс на 15-20 см, прибираємо плівку, дуги й акуратно витягуємо відро без дна. Воно вже не потрібно.

І що ми бачимо? Чотири ніжних молодих пагони, що тягнуться вгору. І значить, наступне наше завдання – змусити їх рости похило. Робимо ми це таким чином. Як правило, саджанці ми висаджуємо на тому місці, де вже побудована двоплощинна шпалера, тобто стоять стовпи й натягнутий дріт. Перший нижній дріт на шпалері розташований на 40-50 см від рівня землі. Далі беремо чотири дроти діаметром 6-8 мм і довжиною приблизно 1,3-1,4 м. Використовуватимемо їх як тимчасові опори. Один кінець кожного дроту встромляємо похило в землю біля центру куща, заглиблюючи його на 10-15 см (але акуратно, щоб не пошкодити коріння!), а інший кінець жорстко прив’язуємо до нижнього дроту шпалери. Таким чином, дріт, який ми протягнули, розташується по відношенню до рівня землі похило – на 30-40 градусів. У результаті маємо: два дроти по лівому боку шпалери і дві – по правому (рис. 4). Ними ми визначаємо напрямок майбутніх рукавів. Застосовувати арматуру замість дроту не рекомендуємо, тому що об ребристу поверхню арматури молоді пагони перетираються.

Далі в міру зростання молодих зелених пагонів ми їх підв’язуємо до нахиленого дроту – по одному пагону на кожен дріт. Коли пагони переростуть його довжину, продовжуємо їх підв’язувати вертикально. На початку серпня прищипуємо верхівки. Постійно протягом сезону пасинкуємо. Буває так, що на пагонах зав’язуються грона. Але для такої молодої рослини мати «дітей» зарано, тому всі грона обриваємо. Адже на цей рік маємо зовсім інше завдання – виростити чотири потужні пагони. У жовтні акуратно прибираємо тимчасові дроти, які допомогли нам сформувати похилий ріст пагонів. Вони більше не потрібні. Лоза повинна бути визрілою, коричневою. Обрізаємо її так, щоб нахилена частина доходила до нижньої шпалери, як показано на рис. 4. Якщо листя ще не опало, то обриваємо його. Через 10-12 днів після обрізування лозу пришпилюємо до землі й укриваємо. Пісок, земля вже не потрібні. Усі комплексностійкі сорти, а саме такі ми вирощуємо самі й радимо вирощувати іншим, вимагають лише легкого укриття. Пришпилену лозу можна зверху вкрити плівкою, склотканиною, руберойдом, поліпропіленовою тканиною (мішки з-під цукру, крупи), а краї притиснути цеглою, землею, дошками – щоб вітром не здуло. І на цьому завдання 2018 року можна вважати виконаним.

2019 (третій рік)

Десь у середині квітня відкриваємо виноград. Знімаємо укриття і витягуємо шпильки, якими притиснута лоза. На початку травня робимо так звану «суху» підв’язку. Кінець верхньої частини рукава жорстко прив’язуємо до нижньої шпалері похило (рис. 5). У нас виходить чотири спрямованих у різні боки рукава. А завдання на цей рік наступне: на кожному рукаві сформувати плодову ланку. Плодова ланка складається із сучка заміщення й сучка плодоношення. Після «сухого» підв’язування починають рости молоді зелені пагони на кожному з чотирьох рукавів. Ми маємо на кожному з них залишити 3-4 найкращі зелені пагони. Решту виламати. Щоби було більш зрозуміло, на рис. 6 показано один бік двоплощинної шпалери. Другий бік робиться аналогічно. Цього року кущ може викинути грона. Тут теж не треба бути жадібним, варто уважно оглянути кущ. Якщо рукав О-К (рис. 6) має діаметр 7-10 мм і більше, це нормально. Якщо зелені пагони потужні, можна на кожному рукаві залишити по одному грону. Чотири рукави – чотири грона. Зазвичай їх залишають на пагонах Е-F, К-Л. На всіх інших (А-В, C-D) обривають.

Протягом усього сезону проводимо підв’язування зелених пагонів і пасинкування. Адже головне – правильно забезпечити розподіл поживних речовин від коренів до надземної частини куща. На початку серпня робимо обрізування (чеканку) зелених пагонів. Яким саме чином? У нас висота шпалери 2,5 м. До початку серпня пагони вже можуть перерости її. Тож підходимо до однієї площини шпалери. Піднімаємо руку з секатором вгору і на висоту піднятої руки обрізаємо верхівки пагонів. Потім підходимо до другої й робимо те саме. Усе, обрізування зроблено. Після цього може початися буйний ріст пасинків, тому не припиняємо пасинкування, щоб поживні речовини від кореня не розпорошувалися, а йшли в пагони й у грона. Після того, як зрілі грона зрізані, кущ стоїть із листям від місяця до двох, залежно від терміну достигання винограду. За цей час пагони визрівають і перетворюються в лози. Якщо пагони виросли на всю висоту шпалери, значить, кущ із лозами набрав необхідну кількість поживних речовин і сміливо може вступати в зиму. У середині жовтня виконуємо чергове обрізування. У нас на кожному рукаві – по чотири зрілих лози й прийшов час сформувати плодову ланку. На рис. 6 стрілками показано, де слід проводимо обрізування. На лозі А-В залишаємо знизу 3-4 бруньки, решту прибираємо. Це буде сучок заміщення. На лозі C-D залишаємо 7-12 і більше бруньок, залежно від особливості сорту. Це буде сучок плодоношення. Лози E-F, К-Л вирізаємо повністю. Завдання сучка заміщення на майбутній рік дати два потужних зелених пагони, сучка плодоношення – урожай. Через два тижні після обрізування проводимо укриття винограду на зиму, як ми це робили попереднього року.

2020 (четвертий рік)

Як завжди, у середині квітня відкриваємо виноград і робимо «суху» підв’язку. На рис. 7, 8 показаний один бік двоплощинної шпалери. Другий аналогічний першому. Кінець сучка плодоношення жорстко прив’язуємо мотузкою до першого дроту шпалери так, щоб він був майже паралельно рівню землі. Кінець сучка заміщення теж жорстко прив’язуємо до першого дроту й намагаємося його направляти так, щоб він приблизно повторював напрямок рукава. У другій половині травня, коли зелені пагони будуть 10-15 см і вже буде видно суцвіття, варто провести зелене обламування пагонів. Це для того, щоб відрегулювати навантаження на кущ. На сучку заміщення з 3-4 зеленими пагонами залишаємо два найкращих і обриваємо грона, якщо вони є. На сучку плодоношення з 7-12 і більше пагонів залишаємо 3-4 найкращих із гронами. На зеленому пагоні можуть бути 1-3 грона. Ми повинні залишити одне. Нижнє, як правило, найкраще.

Узагалі це закон для великоплідних сортів: на одному зеленому пагоні – одне гроно. Якщо сорт дає грона вагою 200-400 г, тоді можна залишити два. Розглянемо на прикладі сорту Аркадія. Отже сучки заміщення в нас без грон. На чотирьох рукавах маємо чотири сучки плодоношення. На кожному сучку плодоношення – по чотири зелених пагони з одним гроном. Разом: 4 х 4 = 16 грон. На кущі Аркадії грона бувають 1-1,5 кг і більше, тобто кущ дасть приблизно 20 кг винограду. Для четвертого року, хоча кущ із цього часу вже вважається дорослим, це забагато. Тому потрібно з 16 грон обірвати найгірші й залишити 9-10 на весь кущ, до того ж розподілити їх рівномірно. Наприклад, на двох рукавах – по 2 грона, а на ще 2 рукавах – по 3. На наступний рік уже можна буде залишити 10-12 грон на кущ, але й тоді треба спостерігати, як він буде поводитися. Навантаження збільшувати досхочу не можна. Для Аркадії досягти навантаження в 15-16 кг на кущ – це нормально. Зате стабільно будете щороку з урожаєм. Знову так само, як і попереднього 2019 року, проводимо постійне пасинкування і обрізування (чеканку) в серпні. У жовтні проводимо обрізування, як показано на рис. 8. На сучку заміщення знову з двох пагонів залишаємо один сучок заміщення і один сучок плодоношення. Сучок плодоношення, який відплодоносив, вирізаємо повністю. Отже, у підсумку ми маємо дорослий сформований кущ винограду із циклом операцій, які повторюються з року в рік. Також слід обов’язково зазначити, що, маючи в себе комплексностійкі сорти, необхідно проводити два профілактичних обприскування. Перше – до цвітіння в середині травня, друге – після цвітіння, коли ягода матиме розмір горошини. Це друга половина червня. Дотримуючись цих правил, ви завжди будете з виноградом.

Як правильно посадити виноград?

Роблять це навесні. Якщо яма заздалегідь викопана і заправлена, то за тиждень до посадки саджанця необхідно накрити землю плівкою для прогрівання. Після посадки саджанця бажано над ямою поставити дуги і накрити плівкою. Цей мікропарник може стояти до кінця травня. Прибираємо плівку в похмуру погоду. Або після прибирання притіняємо зелений пагін на 2-3 дні папером, ганчіркою. Також слід пам’ятати, що саджанець, перебуваючи взимку в підвалі, витратив частину своїх поживних речовин. Йому слід допомогти – перед посадкою замочити на 24-48 годин у будь-якому стимулювальному розчині (гумат натрію, гетерауксин, гумісол). Можна підживити старим перевіреним способом: 1 ст. л. меду на 10 л води. Перед замочуванням саджанця кінчики коренів необхідно обрізати на 3-5 мм. Після того, як саджанець замочений, садимо його в підготовлену яму. При цьому необхідно дотриматися таких правил: п’ятка саджанця повинна бути заглиблена на 45-50 см, а верхня брунька приросту – на 7-10 см (дивіться рис. 1). Для чого це? Якщо п’ятка буде розташована глибше, гірше прогріватиметься коріння, якщо вище – то коріння взимку підмерзатимуть. Існує також багато інших способів підготовки молодого саджанця до посадки. Приміром, можна днів за 20-25 проростити саджанці в провареній вологій тирсі. Другий спосіб – посадка в поліетиленовий циліндр із поживною сумішшю: чорнозем, перегній і пісок. Це все потрібно робити в себе вдома в теплі. І коли на саджанці вже набрякнуть бруньки, садити його на постійне місце.

Вдалих вам урожаїв!

 

Броніслав Казимирович ГРАНКОВСЬКИЙ

Валерій Броніславович ГРАНКОВСЬКИЙ

вул. Чайковського, 23, кв. 53 м. Бахмут (Артемівськ), Донецька обл., 84506 06274-3-06-95, 06274-9-35-44 050-528-70-36, 050-828-41-46 bigvinograd.com.ua

 

 

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.