Бульба № 2

Батат легко замінить картоплю

Житель Великої Димерки на Київщині «підсадив» на цей овоч усіх місцевих матусь і готує з нього… борошно

Досвід «спілкування» із бататом у Григорія Земляка чималий: аж сорок років. За цей час пенсіонер випробував чимало сортів цього овоча й зупинився на одному, Ред Голд.

– Це так званий картопляний батат, що містить найбільше йоду та заліза, – каже Григорій Земляк. – Його родичі, фруктовий та ягідний батати, багатші на кількість фруктози, але ж її легко отримати з будь-яких фруктів.

Відрізняються ці види батату за кольором серединки: у картопляного вона біла, у фруктового – жовта, у ягідного – синя. Шкірочка однакова, червона. Під час термічної обробки вона темнішає, але це не страшно: значить, багато йоду.

Поливати та полоти – по разу

Розмножується батат живцями. До висадження слід підготуватися заздалегідь: викласти в коробочку із землею чи тирсою кілька бульбочок, присипати зверху шаром землі завтовшки 2 см і полити. Далі слід поливати нечасто, батат не дуже охочий до води. За температури вище 18 градусів він дасть перші пагінці, це й буде посадковий матеріал. Його треба зрізати та, за необхідності, порізати на частини (кожна має містити не менше чотирьох листочків). Наприкінці травня живці батату висаджують у ґрунт, попередньо добре пролитий водою. Два листочки в землю, два – зовні; відстань – мінімум 70 см з усіх боків – через розвинену кореневу систему ці рослини люблять простір. Багато хто думає, що без корінців живці саджати не можна, але це міф, вони чудово приймаються. А як швидко! Скоріше, ніж верба. Усе, далі батат можна не поливати взагалі. Він, на відміну від картоплі, без проблем переносить посуху. Чим вища температура – тим кращий урожай батату, ось такий парадокс.

Через місяць, якщо з’явилося багато бур’янів, слід їх видалити. Далі батат, що стелиться по землі, як барвінок, упорається і з ними сам.

Утричі більше, ніж картоплі

Листя батату зберігають соковитий зелений колір до самих морозів, вони не жовтіють і не гниють. У середині вересня – у жовтні вже можна збирати врожай. Увага! Ніколи не зберігайте батат у погребі, цей овоч не любить вологи і швидко зіпсується. А ось у сухому місці пролежить навіть кілька років. Перш ніж класти його на зберігання, гарненько просушіть, розклавши вільно на подвір’ї чи горищі.

– Урожай батату – рівно втричі вищий за картопляний, – запевняє наш співрозмовник. – Дивіться самі: з п’яти соток щороку збираємо десь 1200-1500 кг бульб. Ними харчується вся родина, включаючи моїх шестимісячних онуків-близнюків. Така малеча, а вже розрізняє смаки: донька один раз дала їм спробувати батат, так вони тепер картоплю випльовують.

Годувати дітлахів саме бататом радять і педіатри, бо картопля містить багато крохмалю, який погано засвоюється малими.

Боїться тільки мишей

Питаю пана Григорія, чи багато мороку зі шкідниками чи хворобами? – Жодних проблем! – гордовито відповідає він. – Хіба що ближче до осені миші можуть виїдати серединки бульб. Теж люблять смачненьке! Викопуєш потім урожай, а там самі шкірки. Хімії ми взагалі не використовуємо, тому їмо те, що вціліло. Єдине, чим підживлює свій улюблений овоч великодимерський городник, так це органічні добрива: коров’як, індичий або курячий послід. Окрім цього, використовує живі бактерії, так звані ЕМ-препарати. Спочатку його дружина була проти, але згодом теж упевнилася, що це ефективно та безпечно. Якщо спочатку селянина вважали великими оригіналом, то нині ледь не кожен другий має у Великій Димерці на грядці батат. Ось чому пенсіонер їздить його продавати подалі, у Київ. Ціна – 5 грн за маленьку бульбу. Кілограм коштує 35-40 грн, що вдвічі дешевше, ніж у магазинах за імпортний овоч. І в борщ, і в деруни Декому батат за смаком нагадує підморожену картоплю, бо солодкуватий. Може, комусь це й не до вподоби, проте в багатьох країнах Азії, Америки і Африки цей овоч повністю витіснив картоплю.

У родині Земляків із батату готують буквально все – від млинців до варення. Його смажать, варять, тушкують, додають у борщ чи суп. А які смачні виходять деруни! Навіть борошно з батату можна приготувати, якщо підсушити бульби, а потім перемолоти. Кажуть, страви з нього дуже смачні, а головне – корисні. Його обожнюють люди, що потерпають від діабету, бо картоплю їм їсти заборонено.

Наталія ФЕДОРОВА

12.06.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.