Селу Гатне, що на Київщині, виповнилося 848 років!

 1_0.jpg

З нагоди Дня села, справжня веселка, музики та триметрові ведмеді вітали та звеселяли гостей та жителів Гатного, що на Київщині

Цього року, святкування Дня народження одного з найстаріших сіл Києво-Святошинського району, а саме 848 річниці, було перенесено на 27.05.2017 замість традиційного дня, що випадав на день Покрови – храмового свята в селі. З огляду на історичне минуле, день заснування села Гатне перш за все приурочено до відкриття та освячення першої місцевої церкви на честь Миколи Чудотворця і відтепер відзначатимуться у травні. Справжнім дивом стало те, що у самий розпал свята яскрава подвійна веселка з’явилася на небі, наче як Боже благословення такого рішення гатненців.

На урочистостях святкування Дня села Гатне добрі слова вітань та щирих побажань линули з уст представників сільської та районної влади . Насамперед привітав односельчан сільський голова Броніслав Корицький та відзвітував перед присутніми про виконання своєї роботи на благо рідного села на посаді голови. По закінченні офіційної частини свята, заступник голови Сергій Вітенко та районний депутат Олександр Паламарчук, вручили почесні грамоти та подяки місцевим жителям.

Привітали громаду села представники різних навчальних закладів та творчих колективів, які, показали свою майстерність та вручили цінні подарунки. Так керівництво Київської дитячої Академії мистецтв з нагоди Дня села передало Гатненській загальноосвітній школі на постійне експонування найкращі художні роботи своїх вихованців.

Ще ніколи гатненці не бачили стільки люду на Дні народженні свого села. Усі цікаві події та виступи цього дня не перерахувати але найяскравіші запам'ятаються на довго, серед них особливо вразив присутніх спів землячки, відомої співачки Олесі Шевченко.

Дійсно, гарним видавця цей день, були й спортивні змагання, й атракціони, дітлахи Гатненської загальноосвітньої школі підготовили чудовий концерт, всіх присутніх частували козацькою кашою та морозивом. Відзначали свято села Гатне аж до 24 години.

Тіна КУБАЙ

12/06/2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.