Насіннєві бомбочки

Виглядають іграшковими

Насіннєві або квіткові бомбочки – давній винахід, але після молодіжного флешмобу 2013 року він став шалено популярним в Америці

Ідея для виробництва нескладна: беруть ґрунт, просівають його, додають глини, роблять кульки і потім у них запаковують насіння медоносів, сидератів або суміші польових квітів із травами (мавританський газон). Це можуть бути навіть овочі. Як варіант насіння можна відразу змішати з ґрунтово-глиняним субстратом. Використовують такі бомбочки у випадку, коли копати й засівати ділянку вручну з якихось причин незручно. Просто ж розсипати насіння на поверхні – це дати поживу птахам. До того ж воно швидко пересохне. А так провів бомбардування – і насолоджуйся зеленим килимом.

Овочеві хлопавки

Ще більш креативна ідея посіву належить голландській компанії, яка продає хлопавки, начинені насінням овочів і квітів. Зернини містяться в конфетті, що швидко розкладається. Цю оболонку роблять із сухого лавашного тіста, яке, намокнувши, у період проростання насіння стає для нього ще й добривом.

Паперові газони

Хорошим варіантом засаджування газонів став паперовий рулон, на який наклеюється насіння трави. Рулон розстеляють, присипають його тонким шаром землі й поливають. При цьому, ясна річ, обходяться без копання.

Картопля для пустелі

Виростити картоплю без прісної води, під палючим сонцем здається зовсім нереальним. Але завдяки ізраїльському вченому Давіду Леві це стало можливим. 20 років віддала ця людина тому, щоб мешканці посушливих регіонів Африки та Близького Сходу могли споживати та вирощувати на продаж популярний овоч. Картопля Леві росте в будь-яких умовах та без капризів «п’є» морську воду. «Сухе» фермерство В умовах загальної нестачі води на планеті люди потроху переходять на «сухий» метод вирощування. Базується він на тому, що рослини ростуть без регулярного поливу, тільки за рахунок конденсату. Такий метод уже активно розвивається на виноградниках Франції та на китайських рисових плантаціях. «Сухі» ферми також розташовують біля підніжжя гір, щоб користуватися стічними водами.

05.06.2017

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.