Час для окулірування

Окулірування

Серед усіх видів щеплення окулірування має найвищу приживлюваність

Прищеплений щиток постійно отримує вологу від току пасоки (соку виноградної лози) і, незалежно від вологості ґрунту, весь час знаходиться у вологому середовищі. На одному пагоні можна виконувати кілька окулірувань. Цю операцію проводять протягом усього світлового дня, а щитки прищепи можна зберігати в дощовій воді (з додаванням 1 чайної ложечки меду на 1 л води).

Окулірування щитком уприклад роблять у період активного росту підщепи. Із 20-25 травня і до 10-12 червня – здерев’янілим торішнім щитком, зеленим – із 10 червня до 10 серпня. Зелені щитки вирізують із пагонів із добре сформованими вічками, які почали дерев’яніти. Зрізаний щиток прищепи повинен бути однакового розміру зі щитком підщепи. При окуліруванні в другій половині травня і до 10 червня потрібно домагатися розпускання вічок. Зарадити цьому може мікропарник.

У ньому сприятливіші умови для зрощування щеплень (підвищена температура і вологість повітря). Інші способи щеплень (на нашу із сином думку) недовговічні, наприклад, щеплення на штамбі врозщіп Штамб гн заростає, а якщо не заростає, то й легко виламується. Живлення по всьому діаметру штамба не надходить, як наслідок, рослина дає менший приріст і менший урожай. Поліпшене копулірування з язичком трудомістке, і не кожен зможе його робити.

30.05.2017

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.