Синоптики озвучили прогноз на кінець весни - початок літа

Що подарує нам погода наприкінці весни?..

У травні на початку обіцяють спеку, під кінець до заморозків, а в червні - на початок посуху, потім зливи

Погода "впадатиме в крайнощі", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вести". За прогнозами завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАНУ Вазіра Мартазінова, що стосується травневих свят, то тут буде не просто тепла погода, а навіть спека.

- У першій половині травня - спекотно. Температура повітря вдень - вище +25°С, в окремі дні - до +30°С. До третьої декади температура буде різко знижуватися. В окремих регіонах України можливі заморозки. У травні випаде багато опадів: пройдуть сильні зливи - обіцяє Вазіра Мартазінова.

На думку народного ж синоптика Леоніда Горбаня, травень цього року буде дуже сухим. Відсутність дощів і посуха не залишать врожаю ніяких перспектив. Тільки 2 і 6 травня пройдуть невеликі дощі, потім опадів не буде до 25-го числа. Середньодобова температура на початку місяця сягатиме всього +16 градусів. Але вже з 8-9 травня стрімко піде вгору. Повітря прогріється до +32°С. До кінця місяця температура буде вже по-справжньому літньою: +24 ... +31°С , вночі +15°С. Але 27-29 травня ще може бути невеликий дощ. У свою чергу, сайт Gismeteo обіцяє теплим тільки 1 травня, а потім на три дні температура опуститься до +10 ... +11 градусів, пройдуть дощі. Теплішати почне тільки з 5 травня, температура буде до +20 ° С. А ось початок червня буде сухим. За прогнозами Мартазинова, перша половина червня буде спекотною й сухою, а ось у другій можливі зливи з грозами. Кілька днів буде холодно.

У літні місяці теж очікується досить нестійка погода: то дуже жарко (+30°С градусів і вище), то дуже холодно. Між перепадами температур пройдуть дощі. Горбань також передбачає, що на початку червня буде жарко і без опадів, а в другій половині нас чекають зливи, шквали і інші природні катаклізми.

http://khm.depo.ua

23.04.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.