Посади горіх – стань мільйонером

bacukova_3_orehi.jpg

Для розвитку горіхознавства в Україні є всі передумови: природно-кліматичні умови, технології, потенціал ринків ЄС та Близького Сходу. Однак аграрії зазвичай не володіють інформацією щодо перспектив вирощування горіхових садів.

Тим часом, за розрахунками фахівців ВГО «Українська горіхова Асоціація», збір горіхів з одного гектару займаної площі в декілька разів перевищує прибутковість від збору пшениці, ячменя, кукурудзи чи соняшнику.

Продукція горіхової галузі є не тільки необхідним чинником забезпечення продовольчої безпеки країни, але й постійним джерелом надходження валютних коштів.

Горіхова галузь сьогодні практично повністю експортно орієнтована. За останні чотири роки Україна перетворилась в провідного постачальника екологічно чистої горіхової продукції. По валовому збору горіха Україна піднялась на четверте місце в Світі та на перше місце в Європі. При цьому, експорт горіхів не має обмежуючих квот. Керуючись цим, ВГО «Українська Горіхова Асоціація» розпочала у 2016 році Український галузевий проект під загальною назвою «МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА. Розвиток горіхового бізнесу».
Основний акцент проекту - надання учасникам конференцій інформаційного та консультативного забезпечення в створенні горіхових садів, практичних керівництв до дії від ведучих садівників країни. Програма кожної конференції надає повну картину покрокових операцій. Фахівці розкажуть як заробити мільйон гривень зі свого маленького саду в 10 га, як правильно оформити землю, Як правильно спроектувати свій сад для отримання гарантованого та багато інших надзвичайно важливих порад для підвищення рентабельності саду.

Враховуючі вдале природно-кліматичне розташування України, горіхове садівництво має величезні можливості для подальшого зростання в регіонах.

Всі довідки на сайтах www.ukr-nuts.org., www.gardens-nuts.com.ua, або у співробітників Асоціації:
тел: 067-523.09.85 Геннадій Олександрович Юдін – Віце-Президент ВГО «Українська Горіхова Асоціація»
тел: 095-681.29.19 Петро Миколайович Крюков – керівник сервісної служби ВГО «Українська Горіхова Асоціація»

E-mail: ukr.gardens.nuts@gmail.com, ukr-nuts@ukr.net, kryukov.24@gmail.com

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.