Новий рибпатруль стартував ще в одній області

20-06-16-01.jpg

До п’яти областей, де вже працює рибоохоронний патруль, приєдналася Дніпропетровщина.
До патруля в Дніпропетровській області було набрано 16 патрульних на основі відкритих кадрових конкурсів із залученням громадськості.
З 20 лютого по 3 березня патрульні проходили навчання у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП) та стажування у Київського рибного патруля. Впродовж 2017 року патруль отримає сучасну техніку – човни, автівки, прилади нічного бачення.

Вже на наступний день після старту роботи, 15 березня, нові «рибокопи» зафіксували перше порушення правил рибальства у затоці Калоша, Дніпровського водосховища. Чотири особи здійснювали вилов риби забороненим знаряддям лову, яке було вилучено. За зафіксованим порушенням було складено протокол і надіслано до районного суду.

Нагадаємо, новий рибоохоронний патруль вже працює на території Київщини, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Харківської областей. Заплановано запуск ще в 15 областях України.

Рибоохоронний патруль створено замість ліквідованих органів рибоохорони, що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок та підприємців галузі.

minagro.gov.ua
17.03.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.