Історії хвороби селян оцифрують

electron reestr patient.jpg

З 1 лютого 2017 року Теребовлянська центральна районна лікарня в Тернопільській обл. запровадила електронний реєстр пацієнтів. Новацію почали запроваджувати із приймального відділення, а до кінця року електронний реєстр запрацює у всіх відділеннях райлікарні.

Електронний реєстр пацієнтів – це єдина державна інформаційна система збирання, реєстрації, накопичення відомостей про пацієнта та отриману медичну допомогу та впроваджується в Україні в рамках реформи охорони здоров’я.

Персональні дані пацієнтів розміщуватимуться на серверному обладнанні МОЗ України, що дасть можливість централізовано забезпечувати контроль за їх збереженням. Із переходом на Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів (ЕРП) паперові медичні картки стануть історією.

Нині картки зберігаються за місцем проживання пацієнта, і з цим пов’язані тривалі бюрократичні процедури. Також виникають труднощі у процесі збору анамнезу, наприклад, коли пацієнт потрапляє до закладу охорони здоров’я у невідкладному стані без медичної картки.

infoprostir.te.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.