Не знайшли шоколаду у полтавському шоколаді

chocolat.jpg

Антимонопольний комітет з’ясував, що ПАТ «Полтавакондитер» повідомляє неправдиві відомості про склад цукерок. На потужностяж підприємства вироблялися цукерки, у складі яких не було шоколаду, хоча на етикетках була зазначена така інформація. За це ПАТ «Полтавакондитер» оштрафували на 34 тис. грн.

У ході розслідування, проведеного Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України, виявили, що ПАТ «Полтавакондитер» повідомляє споживачам неправдиві відомості про склад своєї продукції.

«Драже Мигдаль у шоколаді від Домінік» і «Драже Фундук у шоколаді від Домінік» не містять у своєму складі какао-масло. За інформацією державного підприємства «Полтавастандартметрологія» харчовий продукт, що не містить у своєму складі какао-масла, не може мати назву «шоколад».

Дії ПАТ «Полтавакондитер» визнали порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, що передбачені ст. 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. На підприємство наклали штраф у розмірі 34 000 грн.

ПАТ «Полтавакондитер» визнало порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

hromadske, agronews.ua
26.01.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.