На Херсонщині – 25 нових сімейних ферм

molochna_ferma_lvivshchyna.jpg

На Херсонщині продовжує розвиватись сімейне молочне фермерство, впроваджують проекти міжнародної технічної допомоги, спрямовані на допомогу в реконструкції та підвищенні ефективності господарювання сімейних молочних ферм та розвитку молочного бізнесу.

На 1 січня 2017 року, в області створено 25 сімейних молочних ферм: у Бериславському районі –3; Великоолександрівськомурайоні – 1; Великолепетиському районі – 1; Голопристанському районі – 3; Каховському районі – 1; Нижньосірогозькому районі – 2; Скадовському районі – 14.

«Кожен господар сімейної молочної ферми безповоротно отримав фінансову підтримку еквівалентну близько 6 тис. дол. США на реконструкцію та будівництво корівника, доїльне обладнання, поїлки, систему освітлення з автоматичним регулятором включення/виключення, система вентиляції, гумові килимки, електропастух, а також до двох високопродуктивних нетелів», — зазначається у повідомленні.

Фінансування та підтримка молочних ферм відбувається за допомогою проектів USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» та «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

kurkul.com
23.01.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.