Сільська школа після ремонту отримала спортзал

Charukiv sportzal shkola.jpg

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Чаруків Луцького району, де навчається більше 170 учнів, відкрили спортивний та актовий зали.

Приміщення школи побудоване в 1982 році. Під час ремонтних робіт у 2016 році виконано монтаж підлоги, улаштування підвісних стель та горизонтальних поверхонь, електромонтажні роботи, капітальний ремонт роздягальні, замінено сантехніку, освітлення, облаштовано сцену, замінено вікна. Окрім того, проведено капітальний ремонт внутрішніх санвузлів: заміна сантехніки, улаштування обшивки стін, облицювання поверхонь стін керамічною плиткою, установлено сантехнічних перегородок, заміна дверей тощо. Загальна сума виконаних робіт – 1,3 млн грн.

Як зазначив депутат Луцької міської ради, учасник антитерористичної операції та колишній учень школи Віталій Пудлік, реконструкція школи – це значна подія для усього села. Адже, порівнюючи з тим, що було, здається, ніби потрапив у казку.

Щирі слова вдячності лунали на адресу керівника ПП «Захід-торг-буд» Олега Ковальчука, який зміг в надзвичайно короткий термін, з жовтня 2016 року, виконати всі передбачені роботи.

pravda.lutsk.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.