Чиновники Держгеокадастру викрали 800 ділянок на Київщині

zemel kadastr habar.jpg

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією попередили відчуження керівництвом Держгеокадастру Київської області земель на майже два мільярди гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що чиновники через підставних осіб вивели з державної власності понад 800 земельних ділянок загальною площею більше ніж 1,6 га у різних районах Київщини. За оцінками експертів, ринкова вартість земель становить 1,9 млрд грн.

Під час обшуків у приміщеннях Держгеокадастру, приватних нотаріусів та офісах землевпорядних організацій співробітники спецслужби вилучили документацію та інші докази, які доводять проведення земельних оборудок. За матеріалами СБ України судом накладено арешт на 800 ділянок, незаконно відчужених посадовцями. Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Це не перше затримання в посадовців на Київщині. У жовтні 20016-го при отриманні хабаря 50 тис. грн затримано одного із керівників районного відділу Держгеокадастру у Київській області.

Посадовець упродовж вересня-жовтня цього року вимагав від фізичної особи-підприємця 100 тис. грн за зміну цільового призначення земельної ділянки площею більше 20 га та присвоєння цій ділянці кадастрового номера. Посадовцю загрожує покарання – тримання під вартою від 5 до 10 років.

kurkul.com

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.