Крадені трактори ховали на кордоні з Волинню

policja.jpg

Біля кордону з Волинню виявлено цілий склад викрадених у країнах ЄС тракторів та іншої сільгосптехніки. Спільна акція співробітників Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща у Хемлі і кримінальної поліції Любліна принесла черговий «улов».

На території однієї з приватних фірм біля с. Янув, що спеціалізується на продажу сільгосптехніки, виявлено 3 трактори та кілька інших механізмів для обробітку полів. Дослідження реєстраційних знаків основних агрегатів засвідчило, що всі вони раніше були викрадені в країнах Євросоюзу та готувалися до незаконного переправлення через МАПП «Дорогуськ-Ягодин» в Україну, повідомляє «Волинська газета».

Займався нелегальним промислом 29-річний місцевий житель-поляк, в якого заарештовано техніки на суму понад 40 тис. злотих. Наразі він дає свідчення, кому саме в Україні збував чужу власність.

«З початку листопада, коли прикордонники та поліція почали діяти спільно, в Люблінському воєводстві уже затримано 10 тракторів і велику кількість машин для сільгоспробіт на суму понад 4 млн польських злотих», – деталізують у Надбужанському відділі Прикордонної варти. Заходи проводилися на виконання спеціальної постанови прокуратури м. Грубєшув.

kurkul.com

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.