Сільські школи обладнують мультимедійними проекторами

school_new schkola.jpg

За рахунок коштів освітньої субвенції з обласного бюджету для опорних загальноосвітніх закладів Конотопського району придбано сучасні технічні засоби для навчання та спортивний інвентар.

Загальна сума субвенції становить 253,711 тисяч гривень.
Комп’ютерні комплекси та мультимедійні проектори, ноутбуки, фліп-чарти (магнітно-маркерні дошки для презентацій та навчання), плазмові телевізори – все це відтепер буде в опорних закладах району.
Використання подібного обладнання дає можливість замінити класну дошку з крейдою та допомагає вчителям ефективно використовувати відведений для проведення занять час і збільшити ефективність освіти в цілому. «Це дасть змогу урізноманітнити навчально-виховний процес і покращити якість знань учнів району», – зазначила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО.

Для покращення роботи харчоблоків закладів освіти району закуплено електроплити та посуд. Для оформлення класних кабінетів та класних куточків – меблі, для поточного ремонту шкільних класів – будівельні матеріали.
Крім того, за кошти державного бюджету (126 тисяч гривень) закуплено мультимедійні дошки, які будуть використовувати учні Чорноплатівського та Вирівського НВК, та дитячий майданчик – для Вирівських дошкільнят, повідомляють у прес-службі Сумської ОДА.

konotop.in.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.