Ялинка з тканини, цукерок…

photo1111111111111111.jpg

Новорічна ялинка – це мало не половина свята, особливо для дітей. Її так приємно купувати, прикрашати. Пропонуємо встановити цього року не одне, а два чи навіть кілька святкових деревця. Причому на цей раз уже не живих, а саморобних.

Ялинка № 1: фетрова

Знадобиться: один метр зеленого рулонного фетру чи 6-7 листів фетру розміру А4, набір кольорового фетру, голка, нитки, різні ґудзики, намистинки, липучки для тканини, великий шматок товстого картону, клей ПВА (чи спеціальний текстильний), двосторонній скотч.

Вирізаємо із зеленого фетру ялинку. Вона може бути пухнастою, як справжня, чи з трьома гострими кутами – на ваш смак. Розмір біля метра у висоту. Потім наклеюємо її на картонну основу за допомогою клею. Щоб ялинка добре трималася на основі, краще щедро мастити її ПВА, причому два-три рази. Якщо у вас не рулонний фетр, вирізайте кілька частин і поєднуйте, це не складно.

Іграшки для маленького деревця теж мають бути маленькими. До того ж, вони триматимуться на крихітній липучці – тож велика вага тільки заважатиме. Можна пошити з фетру тваринок, Діда Мороза, Сніговика, зірочки, кульки, серце, будиночки, автівки... Спеціальних викройок вони не потребують, усе максимально просто: вирізайте квадрати, кулі чи овали, зшивайте будь-яким швом і приєднуйте дрібні деталі (ніжки, колеса, дзьобики, капелюхи). Очка робимо з намистин чи шматочка фетру, можна їх просто намалювати перманентним маркером.

Залишилося наклеїти або пришити на ялинку липучки для іграшок (стільки, скільки штук їх буде). Другу частину, відповідно, приєднуємо до прикрас. Вийшла чудова розвиваюча ялинка-іграшка, яку зможуть самостійно прикрашати навіть зовсім маленькі дітки.

Ялинка № 2: цукеркова

Знадобиться: один аркуш міцного картону будь-якого кольору, 500 г будь-яких цукерок, канцелярські скріпки (або «гарячий клей»; товста нитка з голкою – на ваш вибір, це кріплення).

Тільки-но уявіть: цю ялиночку можна не тільки прикрашати, а й їсти! Два задоволення в одному, причому зусиль потрібно мінімум. Запасіться солоденьким і починайте творити. З аркуша паперу скрутіть конус, обріжте знизу зайве, щоб він впевнено стояв. Далі беріть по одній цукерці та закріплюйте їх на цьому конусі. Кому як зручно: скріпками, клеєм (але не звичайним ПВА, він у цьому випадку не годиться), прошиваючи нитками. В ідеалі картонної основи взагалі не має бути видно скрізь прикраси. Добре, якщо на святковому столі буде кілька таких дерев, або зробіть конус більшого розміру. Смачного!

Наталія ФЕДОРОВА

16.12.2016

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.