Літньо-осінні працівники: юрист радить

robota_dw.com_.jpg

Напишіть, будь ласка, про права сезонних працівників. Чи мають вони право на відпустку, яка оплачується, і на пенсійне забезпечення.

Марія Пашутіна, Херсонська обл.

Зрозуміло, що сезонними працівниками вважаються ті, які виконують певні роботи не весь рік, а протягом певного періоду (сезону), але не більше шести місяців. Повний перелік сезонних робіт наведений у постанові КМУ №278 «Про затвердження Списку сезонних робіт і сезонних галузей» від 28 березня 1997 року. Сезонні роботи можуть застосовуватися в таких галузях, як лісова промисловість і лісове господарство, торф’яна промисловість, сільське господарство, переробні галузі промисловості, санаторно-курортні заклади і заклади відпочинку, транспортно-дорожній комплекс.

ОФОРМЛЕННЯ. Роботодавець повинен обов’язково повідомити працівника про сезонний характер роботи й укласти строковий трудовий договір – письмово або усно, не більше ніж на 6 місяців.

У наказі про прийняття на роботу роботодавець має обов’язково вказати сезонний характер робіт. Випробувальний термін для таких працівників відсутній.

Відповідно до чинного законодавства України, працівник кадрової служби підприємства має внести до трудової книжки працівника запис про прийняття на сезонну роботу. До трудової книжки також вносяться записи про заохочення, звільнення тощо.

ВІДПУСТКИ. Сезонні працівники мають право на щорічну основну відпустку та інші види відпусток, відповідно до чинного законодавства. Тривалість щорічної основної відпустки для сезонних працівників розраховується пропорційно до відпрацьованого часу.

У випадку звільнення працівник може отримати грошову компенсацію за щорічну основну відпустку у випадку, якщо нею (чи її частиною) не скористався (ст. 24 ЗУ «Про відпустки»).

ПЕРЕВЕДЕННЯ. Відповідно до ст. 32 КЗпП сезонного працівника можна перевести на інші посаду, роботу. Якщо нова робота чи посада не носить сезонний характер, то з працівником доцільно укласти новий трудовий договір, який не буде строковим.

СТАЖ. Відомо, що максимальна зайнятість сезонних працівників становить шість місяців на рік, проте законодавством передбачені випадки, коли відпрацьований сезон зараховується як повний рік до стажу для призначення пенсії. Їхній перелік міститься в Списку сезонних робіт, зайнятість на яких протягом повного сезону зараховується до стажу для призначення пенсії за рік роботи, затвердженому Постановою КМУ №583 від 12 жовтня 1992 року. Це таки роботи:

• на торфорозробках;
• на лісозаготівлі та лісосплаві;
• на підприємствах сезонних галузей рибного господарства;
• на підприємствах сезонних галузей м’ясної та молочної промисловості;
• на цукрових і консервних підприємствах.

ЗВІЛЬНЕННЯ. Звільнення сезонних працівників у більшості випадків відбувається на основі закінчення трудового договору (п.2 ст.36 КЗпП). Заява для звільнення від працівника не потрібна.

Якщо ж працівник має намір звільнитися раніше, чим закінчиться термін трудового договору, то попереджає про це роботодавця за три дні, а не за два тижні як для інших працівників.

У ст.44 КЗпП вказуються випадки, при яких сезонним працівникам виплачується вихідна допомога при звільненні. Важливо, що розмір вихідної допомоги залежить від причини звільнення, що містяться в ст. 44 КЗпП.

Наталія ПАНЧЕНКО,
фахівець із трудових відносин

14.12.2016

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.