Електроквочка

Інкубатор "Рябушка-2" на 70 яєць

Чекати курчат із-під домашньої квочки часом доводиться довго. Сяде квочка на два десятки яєць – а вилупиться не більше десятка або й менше. Із домашнім інкубатором виводок із 35-70 яєць можна мати що три тижні. Вилуплюється 90% курчат. Є й великі інкубатори з автоматичним перевертанням яєць аж на 140 штук і працювати можуть цілий рік.

– Інкубатори купують для особистих потреб, щоб бути певними в якості потомства, бо в одноденних курчат із птахофабрик великий падіж, – розповідає Ірина Петриченко, менеджер інтернет-магазину «Інкубатор поштою». – Із моменту народження пташенят треба поміщати в тепле, сухе середовище з добрим освітленням. Пташенята, яких продають на базарах, можуть переохолоджуватися на вулиці. Я вдома теж користуюся інкубатором, і наші домашні пташенята всі виживають.

Селяни часто роблять бізнес на курчатах. Закуповують одразу кілька інкубаторів, закладають яйця з птахоферм або власних господарств. Пташенят продають.

– І непогано заробляють, – інформує Ірина. – У нас закуповували одночасно й 20, і 30 інкубаторів. Звісно, таким покупцям даємо знижку.
До кожного інкубатора додають інструкцію щодо вибору температурного режиму, тривалості інкубування для всіх видів птахів. У приладах із ручним управлінням температуру доведеться виставляти самотужки, залежно від терміну висиджування та виду птиці. А от автоматичні прилади повністю керують процесом інкубації до вилуплювання.

Звісно, інкубатори з ручним перевертанням яєць – найдоступніші за ціною. Такий на 70 яєць коштує від 440 гривень. Зате автоматизовані пристрої позбавляють усіх клопотів. Одним рухом автоматика перевертає всі яйця, інкубатор не треба відкривати.

– Звісно, літні люди побоюються автоматики, – продовжує менеджер. – Хоча сучасна техніка безпечна й надійна. Прилад не травмує яйця. Автоматичні прилади вміщають трохи менше яєць: простір частково забирає пристрій для перевертання яєць. Проте його можна відключити, перевертати яйця вручну – і тоді в кожен бокс поміститься яєць на третину більше.
Усі інкубатори мають пристрої термоконтролю, що захищає від перегріву. Щоб уберегтися від перебоїв в електромережі, інкубатор можна підключити до акумулятора на 12 вольт.

На 5-7 день інкубації яйця перевіряють на овоскопі. Ті, в яких зародок не сформувався, видаляють. Коштує овоскоп від 150 гривень. Так само доступні за ціною ясла та брудери – пристрої для вигрівання пташенят віком до 1 місяця. Вони обладнані годівничками, поїлками та легко очищуваним піддоном.

Володимир НОВОСАД

Запитання і замовлення –
067-47-10-436, Ірина

http://inkubator.kiev.ua/

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.