Вітряки дадуть електрику цілому району Львівщини

vitrohenerator.jpg

У Старосамбірському районі на Львівщині відкрили другу чергу найпотужнішої в українських Карпатах вітроелектростанції “Старий Самбір-1”. Висота однієї вітроустановки – 119 м, довжина лопаті – 56 м.

Відкриття першої черги ВЕС (дві вітроустановки одиничною потужністю 3,30 МВт) відбулось у лютому 2015 року. Вона була приєднана до Об’єднаної енергосистеми України. За 2015 р. перша черга ВЕС виробила 15 млн кіловат годин електричної енергії. Упродовж 2016 року вели будівництво другої черги ВЕС “Старий Самбір-1”, що завершилось у серпні 2016р.

На сьогодні станцію готують до включення в енергосистему України. У складі другої черги ВЕС “Старий Самбір-1” змонтували також дві вітротурбіни. Після включення другої черги загальна потужність ВЕС “Старий Самбір-1” становитиме 13,20 МВт, річне виробництво електричної енергії – біля 36,0 млн кВт годин.
Таким чином, завершено будівництво вітроелектростанції “Старий Самбір-1”, яка працюватиме повним комплектом обладнання – 4 новітніми високоефективними вітротурбінами.

ВЕС “Старий Самбір-1” реалізовано спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фондом чистих технологій Світового Банку (СБ).
Гарантійний термін роботи – 20 років. Загальна вартість проекту – 20,5 млн євро. Проект окупиться за 3,5-7 років.

gazeta.lviv.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.