СМАКУВАЛИ МЕДОМ, ДЕГУСТУВАЛИ ВИНО

На свято завітали близько сорока виноградарів, медо- та виноробів

У Звенигородці на Черкащині другий рік поспіль відбувся фестиваль під назвою «Свято винограду, меду та вина».

Початок вересня обрали не випадково, адже це оптимальний час для дозрівання винограду й підбиття підсумків медозборів. Організатори доклали чималих зусиль, щоб фестиваль вийшов на новий, значно вищий і якісніший, рівень. І сподівання подвижників цього, без перебільшення, феєричного дійства виправдалися. Цьогоріч на свято завітали близько сорока, виноградарів, медо- та виноробів із Черкас, Умані, Смілої, Ватутіного, Катеринопільського, Маньківського, Шполянського, Лисянського, Монастирищенського районів.

Центральну площу міста та дорогу біля неї традиційно заповнили виставкові та торгові точки, де можна було придбати різноманітні види меду та продукції бджільництва, медовуху, медовий квас і настоянки. Виноградарі демонстрували вирощений виноград, а винороби – найвишуканіші вина авторського виробництва. І все це можна було досхочу продегустувати.

У номінації «Найбільша кількість представлених сортів винограду» перемогу здобув Юрій Лещенко зі Звенигородки, який виростив 30 сортів винограду; «Найважча ягода» – Віктор Чупріненко, який представив ягоду вагою 23 грами (сорт Отаман); «Найбільше представлених видів вина» –Олександр Балковенко зі Шполи (15 видів). Учасників свята нагороджено дипломами та подяками Звенигородської районної ради.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.