Бобер узяв чоловіка в полон

kp.ru_.jpg

У квітні цього року в латвійському місті Даугавпілс бобер напав на людину, а потім зробив його своїм бранцем.

Як розповів латвієць на ім’я Сергій, він повертався додому о першій годині ночі після вечора, проведеного з друзями, коли побачив, що на нього біжить бобер. Тварина наздогнала жертву й упилася в ліву ногу. Незважаючи на опір, чоловік був повалений на асфальт. Коли він лежав, бобер відпускав ногу й просто сидів поруч. Але варто було чоловікові поворухнутися, як звір знову вгризався в ногу.

Коли потерпілий спробував телефоном викликати рятувальників, фахівці не повірили його словам, вважаючи, що чоловік у нетверезому стані, і поклали трубку. Друг Сергія теж не відразу зрозумів, що це не жарт. Нарешті він прибув разом із поліцією, яка зупинила його за перевищення швидкості. Жертві гризуна призначили курс уколів, оскільки бобер міг бути переносником інфекційного захворювання.

Коментуючи подію, директор Латгальського зоосаду, біолог Михайло Пупіньш пояснив, що в середньостатистичної людини багато стереотипів щодо бобрів. Вони уявляють доброзичливу милу тварину з реклами зубної пасти, а бобер – небезпечний звір масою до 40 кілограмів зі своїми «поглядами на життя». Він не любить, коли його чіпають, і вже тим більше, коли встають у нього на шляху. Його зуби – це два ножі. Бобер може запросто вбити людину, і такі випадки вже бували.

Ніка СЕРЬОГІНА

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.