Такий різний гострий перець

spiceography.com_.jpg

«Дуже подобається білий перчик-горошок, але чому він такий дорогий і не завжди є в продажу, що в ньому такого особливо цінного? – якось спитала мене знайома. – Можливо, рослині потрібні якісь особливі умови, чи його збирати важче?»

Моя відповідь здивувала її, а можливо, здивує й вас: і чорний, і білий перчик – плоди однієї рослини! Обидва знято буквально з однієї гілки. Просто знімають їх у різні періоди стиглості: той, що ми називаємо чорним – підліток. Спочатку зривають частину плодів недозрілими, а частину залишають на гілках дозрівати. Зелені плоди висушують прямо в шкірочках, які зморщуються і стають чорними. Інколи, щоб пришвидшити процес і відправити товар на продаж, плоди просто заливають окропом. Як тут не почорніти?

А ось те, що ми називаємо білим перчиком, – дозрілі плоди з червоною шкірочкою. Якщо простіше сказати – біленька кісточка з червоною м’якоттю. Ось ту кісточку і треба вилучити і продати. Тож, аби зняти м’якоть, плоди вимочують у морській або вапновій воді, перетирають, промивають і підсушують. Якщо час не підганяє, узагалі не заморочуються, а залишають зібраний урожай купою на сонці й чекають, поки м’якоть сама позлазить із кісточок.

Тож, як бачимо, з білим перчиком доводиться поморочитися, на нього витрачають більше часу, та й виробляють його менше, бо більшу частину плодів збирають зеленими. Чомусь саме чорний перчик вважається універсальними прянощами, і на нього дуже великий попит. Через це білий і зустрічається не так часто, і коштує дорожче.

Білий перчик більш м’який на смак, духмяніший. Проте сфера його застосування дещо вужча. Його практично не закладають у перші страви або салати, зате він чудово «грає» у компанії з вареним м’ясом усіх видів. Знавці кажуть, що пельмені, манти та інші вироби з м’яса з тістом без білого перчику, наче сало без хліба: наче й смачно, а чогось все одно не вистачає. Окрім того, білий перчик разом зі своїм юним братом – чорним обов’язково входять до складу багатьох пряних сумішей, типу каррі.

Лариса ОВЧАРЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.