Микола Халупенко продає вино у інтернеті

Микола Халупенко - винороб

На півдні України виноградарство – одна з найперспективніших галузей. Лоза починає плодоносити вже на 3-5 рік посадки. Розумно розпорядившись урожаєм, завжди на ньому можна мати прибуток.

Так і зробив Микола Халупенко із села Степанівка Херсонської області. Він відкрив сімейний винний магазин. Продає продукт власного виробництва.
– Магазин працює лише рік, проте кількість продаж постійно зростає, – тішиться чоловік. – Люди беруть наше вино, бо воно не містить домішок і консервантів, дешевше за ціною. Хто спробував, повертаються за наступною пляшкою.

Ми з паном Миколою зустрілися біля його власного ресторанного комплексу «Курінь», що стоїть поблизу дороги на Крим. Сім’я живе поруч. Бізнес родинний. Син займається юридичними документами, дружина – технологіями й відносинами з найманими працівниками.

Микола Володимирович веде у виноробню. Термометр на стіні показує 16 градусів. За цієї температури в дубових і металевих бочках настоюється халупенківське вино. Серед залу столик із кількома келихами та відкоркованими пляшками. Господар наливає потроху вина.
– Спершу його треба понюхати, а потім малими ковтками випити. Тоді тільки через післясмак розкриється весь букет напою. В одному терпкуватий смак полину, в іншому – яблук, хоча все вино зроблене з винограду, – навчає, як розкуштувати вино, пан Микола. – Іноді технолог додає сушені трави, які збирає на нашій території.

Винна дегустація коштує 70 гривень. Після неї гостям дарують пляшку сухого вина.

На трасі, що веде до Криму, кількість машин останнім часом зменшилася до 2-3 тисяч на добу. Проте туристів привозять автобусами спеціально. Водіям частину витрат винороб відшкодовує обідом у ресторані. Приїздять туристи з Франції, Італії, Греції, Болгарії, Росії. Серед них часто є професійні винороби. Вони із задоволенням обмінюються досвідом.
– Виноградники посадив ще 1992 року, – розповідає господар. – Загалом 12 гектарів. За іноземними мірками це багато. За кордоном винороби мають удвічі менше. Колись я працював на Херсонському винному заводі менеджером із продажу. Був знайомий із технологіями. Але сам виноробством не займався й не планував. Здавав сировину виробникам Одеси, Криму. А три роки тому вирішив спробувати. Після втрати Криму херсонське виноробство стало особливо актуальним. Ми ж втратили величезний винний ринок, рідкісні види винограду, погреби з унікальними сортами вин!

Щоб розпочати справу, Микола Володимирович їздив на навчання до Франції та Італії. Звідти привіз резервуари для вина, що були у використанні.
– Найкраще робити вино в Україні за типом французького шато. Тобто є певна територія, на ній закладений виноградник. Із нього збирають виноград і виготовляють унікальне вино. Сировину збирають вручну. В Україні оформити документи на таке виробництво виявилося складно. Чиновники не розуміли, навіщо міні-виробництво, коли працюють великі заводи з купою техніки й людей.

У свою справу Микола Халупенко вклав 1 млн грн. Частину техніки взяв у кредит. За сезон виробили кілька тисяч літрів вина.

– Якщо все одночасно продати, то вкладені гроші відразу повернуться, – пояснює він. – Собівартість літра десертного вина – 50-60 грн, столового – 20-25 грн. Продаю його в ресторані, надсилаю «Новою поштою». Наприклад, у Рівному в мене є замовники, які цілою вулицею склаються на кілька ящиків нашого вина. Дізналися про нас випадково – звідти родом наш технолог. Є люди, які замовляють пляшки після екскурсії. Надсилаю їм до Херсона, Києва, Харкова.

На підприємстві виготовляють вино із 7 сортів винограду: Біянка, Шардоне, Іршаї Олівер, Мускат, Каберне, Сапераві та Мерло. Зараз удосконалюють технологію, щоб напої «жили» довше, бо столове вино, розлите в пляшки, зберігає свої найкращі якості кілька місяців, максимум рік.

Рекламою пан Микола не займається. Йому цілком вистачає покупців серед клієнтів.

Юлія ЧЕРЕДНІЧЕНКО
18.06.2016

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.