На Львівщині пропонують в оренду 4000 га

selzanyn.jpg

На Львівщині працівники Держгеокадастру сформували перелік 208 земельних ділянок державної власності, які пропонуватимуть цьогоріч в оренду для сільськогосподарського виробництва. Земля розташована за межами населених пунктів, загальна її площа в області становить 3961 га. Найбільші площі сільськогосподарських земель пропонуються для продажу права оренди у Дрогобицькому районі ― 795 га та Бродівському ― 487 га.

У серпні додатково внесли до переліку 15 земельних ділянок державної власності загальною площею 455 га, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах.

«Завдяки земельним аукціонам із продажу права оренди сільськогосподарських земель за межами населених пунктів, проведеним цього року, до місцевих бюджетів додатково надходитиме 1,6 млн гривень щорічно», ― уточнив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За його словами, від початку цього року на земельних аукціонах продано право на оренду 91 земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1 707 га. Кінцевий розмір річної орендної плати становить – 4,9 млн грн, що у 1,5 рази перевищує стартовий (3,27 млн грн).

Ознайомитися з переліком земельних ділянок, результатами проведених земельних аукціонів можна на сайті Держгеокадастру України.

zaxid.net

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.