Вітаємо всіх активних, спритних і неперевершених!

1_2.jpg

Акцію «Переможці – усі!» завершено. Учасників, на жаль, виявилося не так багато, як ми сподівалися. Але вони є, і ми їм вдячні за активність. Існують таки люди, як кажуть, легкі на підйом. 

Перший етап акції. Ми зібрали докупи всі отримані конверти й розподілили їх за номінаціями. До номінації «Активний» (організація 5 передплат до кінця року) потрапили М.С. Акіменко (Миколаївська обл.), О.М. Масалаб (Харківська обл.), В.І. Лазаренко (Кіровоградська обл.), 

В.Ф. Кравчук (Чернівецька обл.), В.М. Дмитренко (Харківська обл.). За участь в акції всі вони отримають по 30 гривень на мобільний рахунок. 

До номінації «Спритний» (організація 10 передплатників) увійшли М.С. Акіменко (Миколаївська обл.), А.І. Саваш (Волинська обл.). Їм на мобільний рахунок буде надіслано по 70 гривень. 

У номінації «Неперевершений» (організація 15 передплат) – М.С. Акіменко (Миколаївська обл.), Т.Г. Коваленко (Київська обл.), В.М. Данильченко (Черкаська обл.), М.П. Ситар (Закарпатська обл.), К.М. Гунько (Херсонська обл.), М.М. Раполов (Запорізька обл.). Усі вони отримають від редакції по 100 гривень. 

Невеличке роз’яснення щодо участі однієї людини у кількох номінаціях. Наш читач Михайло Акіменко надіслав три конверти з 5, 10 і 15 квитанціями, тобто зробив заявку на участь у всіх номінаціях. Так само вчинила й пані Катерина Гунько, надіславши 15 і 5 квитанцій. І це не суперечить умовам акції. 

ДРУГИЙ ЕТАП АКЦІЇ. Це, власне, розіграш, під час якого ми визначили власників супервинагороди: 500, 1000 чи 2000 гривень. До речі, перебіг розіграшу можна переглянути на сайті газети www.ridneselo.com у розділі «Відео». 

Найбільше пощастило Валентині Данильченко із села Сунки Смілянського району Черкаської області. Їй буде надіслано 2000 гривень. 

1000 гривень готові до відправлення Анастасії Саваш із села Запілля Любомльського району Волинської області. 

500 гривень отримав Михайло Акіменко із села Михайло-Жукове Братського району Миколаївської області. 

Ще раз вітаємо! 

Чекайте на наступні розіграші!

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.