Рознесла листи – і до птиці

0110.jpg

Галина Шевченко, поштарка із селища Знам’янка Знам’янського району Кіровоградської області, виграному автоклаву дуже зраділа. Їй навіть здається, що із цим виграшем у неї розпочинається новий період життя. 

Галина Василівна разом із сином обробляє город і сад, утримує курей, індиків і кроликів. На зиму консервує не тільки овочі та фрукти, а й тушкованку. 

– А з нею мороки чимало, завжди хвилююся, чи не «постріляє». Стерилізація в спеціальному пристрої, звісно, надійніше. Тепер можу спати спокійно. 

Переможиця розповідає, як долучилася до акції газети. Узимку трапилися проблеми зі здоров’ям, чотири місяці провела на лікарняному. А тільки-но вийшла на роботу (а було це всередині квітня) – прочитала про розіграш, оформила два десятки передплат у сусідньому селищі Водіно, де розносить пошту, і надіслала квитанції на адресу редакції. 

За словами пані Галини, їй не завжди доводиться агітувати передплачувати «Рідне село». Є такі селяни, які вже чули про видання від сусідів або знайомих і самі просять оформити. 

– Я вашу газету давно розрекламувала. Сама її передплачую три роки. І коли люди просять поради, серед інших пропоную й «Рідне село». Газета хороша, що там казати. Мені, наприклад, подобається, що там є все: від проблем суспільства до вирощування квітів. Є також про птицю й кролів. Багато років вирощую їх, а стільки всього не знала! – зітхає жінка. – Якби мені ця інформація трапилася раніше, багатьох проблем можна було б уникнути. А син за оголошенням у «Рідному селі» ще й роботу знайшов – він закінчив сільськогосподарську академію, а влаштуватися за спеціальністю не міг. Поїхав аж на Херсонщину. Умови – як і пообіцяли в оголошенні. Щоправда, потім усе ж повернувся додому – житло треба винаймати, а зарплата невелика. Слідкує за оголошеннями далі. Може, трапиться щось більш підходяще. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.