НАРЯД

senokontrol1 (1)

Розповів агроном колгоспу «Іскра» села Чумаки Томаківського району на Дніпропетровщині Микола Савелійович Якубовський

Бригадир Гичка завжди ретельно перевіряв наряди, складені молодим обліковцем Петрусем. І часто-густо брався за голову: там стільки було помилок і плутанини, що розібратися в них міг хіба що цілий загін економістів. Начальник щоразу лаявся так, що на деревах листя всихало. Учорашній десятикласник Петя сидів у своєму кабінетику, чув це й червонів, наче дівка на виданні. Та цього разу бригадир не лаявся, а сміявся.

А справа в тому, що своїх скиртувальників у бригаді не було. Отож, коли на роботу попросилися чотири дужих молодики, Гичка одразу ж запитав:

– Сіно скиртувати вмієте?

Ті ніяково переминалися з ноги на ногу, мовляв, не знаємо, не пробували... Тоді бригадир звернувся по допомогу до діда Святослава, котрий свого часу славився на весь район умінням скиртоправа. Домовилися, що старий сидітиме біля скиртувальників і керуватиме їхньою роботою. Дід погодився.

Робота виконана. Наряд Петрусем складений. Гичка взяв його до рук. У графі «Прізвище, ім'я й по батькові» значилося: «Коваленко Святослав Микитович». А трохи нижче: «Сидів, дивився на скирту 8 годин. Оплата праці – 7 крб. 20 коп.».

Пилип Юрик

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.