Міжнародні експерти агробізнесу зберуться в Харкові

jpg.

16-18 жовтня 2014 року в Харкові відбудеться Міжнародний форум з розвитку сімейних фермерських господарств AGROPORT. Це найбільший галузевий захід, організований у межах оголошеного Організацією об'єднаних націй Міжнародного року сімейних фермерських господарств. Організатори заходу планують надати всім фермерам «дорожні карти» з найбільш актуальних напрямків - юридичних аспектів, виробничих, обладнання, технологій та маркетингу, дати вичерпну інформацію на всі актуальні питання та проблеми тим, хто тільки вирішив зайнятися сімейним фермерством. До участі у форумі запрошені як представники ООН і FAO (Продовольча і сільськогосподарська організація), так і українські профільні відомства, інвестиційні компанії, фінансові структури, постачальники сировини і техніки для сільського господарства, фермерські господарства. На думку організаторів, аеровокзальний комплекс стане прекрасним майданчиком для подібних подій, оскільки володіє всією необхідною інфраструктурою для реалізації масштабних завдань форуму.

У межах Міжнародного форуму AGROPORT відбудуться: виставка обладнання для фермерських господарств, III Східноукраїнський агрофорум «Дорожня карта аграрного бізнесу: від фермера до агрохолдингу», конференції з рослинництва, тваринництва та птахівництва, конференція з виробництва органічної продукції, конференція «IT-технології та маркетинг для фермерства». Крім того, окрему увагу буде приділено транспортній логістиці сільгосппродукції та використанню малої авіації в сільському господарстві, про яку учасники форуму поговорять в межах конференції AGRO-AVIA.

Організатором форуму AGROPORT виступає консалтингова компанія AviaBrand, створена з метою сприяння розвитку авіаційного бізнесу в Україні та країнах СНД. Захід проходить за партнерства Міжнародного аеропорту «Харків» та юридичної фірми ILF. Іміджевим партнером заходу виступає лідер українського ринку організації зв'язків з громадськістю - Агентство PR-Service.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.