Чи є дотація на куплене теля?

consult.jpg

12/09/2012

Консультаційний центр, який працює при Міністерстві аграрної політики та продовольства, успішно продовжує роботу з населенням. Щотижня кількість дзвінків зростає, а коло питань розширюється. Громадян цікавить порядок ідентифікації ВРХ, сертифікації зерносховищ, розвиток бджільництва, земельні відносини тощо. Та найбільше, як і раніше, –програми підтримки власників худоби.
Ту ж тенденцію ми спостерігаємо і в редакції. Приміром, нещодавно ми отримали лист від нашої читачки з Вінниччини. Тетяна Свірідова з с. Майдан-Бобрик Літинського району пише: «Здала стару корову-годувальницю заготівельникам, а замість неї отримала дев’ятимісячну теличку. Звернулася по дотацію, а мені відмовили, сказали, що дадуть лише на тих телят, що народились від моєї корови. А за що жити, поки моя не отелилася?»
Ми звернулися до фахівців центру й ось яку відповідь отримали. Сьогодні дотація за утримання та збереження молодняка розповсюджується не лише на народжених у господарстві, а й на куплених, подарованих або переміщених за інших обставин телят, але за умови, що молодняк утримується в нових власників понад три місяці. Такі зміни закладені у Постанові Кабміну № 741 від 25 липня 2012 року. Датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварини в господарство, зазначена у паспорті, засвідчена печаткою дільничної чи районної ветлікарні, або дата видачі паспорта великої рогатої худоби новому власникові.
Скористайтеся послугами центру й ви.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.