Розвиток вівчарства стимулюватиме створення середнього класу в аграрному секторі

_poroda_ovec_s_odnorodnoy_sherstyu_belogo_cveta.jpg

Завдяки розвитку вівчарства в Україні може бути сформований середній клас в аграрному секторі. Про це в інтерв'ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив в.о. Міністра аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. Він також зазначив, що дуже важливо наростити поголів'я овець. Тому в планах держави − частково компенсувати їх вартість.

«За нашою ініціативою вдалося об'єднати вівчарів, що мають більш-менш промислове виробництво, в асоціацію. Зараз очікуємо від них пропозицій: яка їм потрібна підтримка, щоб вона принесла користь, а не нашкодила. Думаю, протягом місяця ми ці пропозиції отримаємо», − повідомив в.о. міністра.

 За словами Миколи Присяжнюка, на сьогодні головним завданням є нарощування якісного маточного поголів'я овець. Тому в планах − щоб держава частково компенсувала його вартість. Так само глава відомства наголосив, що займатися вівчарством вкрай вигідно, оскільки не потрібно зводити великі ферми, як це відбувається в птахівництві та свинарстві.

«Так нам вдасться створити середній клас виробника в аграрному секторі. Адже у великотоварного виробника, аграрного холдингу, є більше можливостей залучати зовнішнє фінансування, дешеві кредити, в нього є масштабна кількість техніки, і таким чином він знижує собівартість», − зауважив Микола Присяжнюк.

Крім цього, глава відомства повідомив, що за рекомендацією Інституту економіки Національної академії аграрних наук України, у державному бюджеті на 2014 рік передбачено приблизно 1 мільярд гривень на узагальнену програму, яка, власне, містить перелік усіх напрямків, у тому числі вівчарства.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.