З 4 по 7 червня 2014 року відбудеться 26-та найбільша агропромислова виставка України «Агро – 2014»

AGRO-2014.jpg

З 4 по 7 червня 2014 року у Національному комплексі «Експоцентр України» (Україна. Київ. проспект Глушкова, 1) відбудеться 26-та найбільша агропромислова виставка України «Агро – 2014». Організатор-Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Агро – 2014» - це захід орієнтований на демонстрацію досягнень агропромислового комплексу, налагодження контактів між виробниками та кінцевими покупцями продукції, виведення товарів українських виробників на міжнародний рівень, і відкриття українського ринку для зарубіжних компаній. У 2014 році у виставці візьмуть участь близько 1000 учасників, 150 з яких є представниками іноземних компаній 14 країн світу.

Виставка «Агро», є найбільшою в Україні за своїм масштабом, обсягом учасників та відвідувачів. Щороку захід відвідує близько 45 тисяч осіб, четверта частина з яких, є провідними спеціалістами галузі. Подія дає можливість ознайомитися з здобутками, інноваціями, та успіхами у 13 основних сферах агропромислової галузі:
• Сільськогосподарська техніка (посівна, ґрунтообробна, кормозбиральна), трактори, комбайни, зернообробна, спецтехніка;
• Запасні частини та комплектуючі;
• Інноваційні технології;
• Рослинництво;
• Тваринництво;
• Птахівництво;
• Біоенергетика;
• Рибництво;
• Мала механізація, інструмент, спец. інвентар;
• Послуги для підприємств АПК;
• Стандартизація та метрологія;
• Автоматизації, управління, альтернативна енергетика, GPS і GIS технології.

Традиційно, в рамках виставки «Агро - 2014» пройдуть відомі спеціалізовані виставки присвячені: с/г тваринам та ветеринарії; конярству та кінному спорту (з демонстрацією коней різних порід); рибному господарству; представленню відновлювальних джерел енергії; с/г техніці та обладнанню; альтернативній енергетиці і новим технологіям; овочівництву, садівництву, виноградарству; виноробству; рибництву.

Програма заходу, з року в рік, відповідає потребам спеціалістів агропромислового комплексу і споживачам сільськогосподарської продукції. На «Агро - 2014» для професіоналів відкриється широка можливість обміну досвідом на діловому рівні, засобом насиченої наукової програми: інтерактивних брифінгів, семінарів, конференцій, круглих столів. У 2013 році, в рамках виставки було проведено 51 науковий захід, кожен з яких дав можливість налагодження зв’язків і створення сумісних успішних проектів.

До розважальної програми буде включено виступи народних колективів з мелодійними українськими піснями, дегустації та презентації продукції вирощеної на теренах плодючої української землі. Також, атракціони, ігри, майстер-класи, та конкурси у національному колориті. Виставки племінних коней і великої рогатої худоби різних порід, демонстрації можливостей сільськогосподарської техніки розширить уявлення кожного відвідувача про агропромисловий комплекс України.

Варто пам’ятати, що наша держава це не просто країна. Це держава з потужним агрокомплексом, найродючішими землями, високою традиційною культурою. Завдяки працьовитим людям, АПК України наближається до провідного світового рівня! Приходьте і переконайтеся!

4-7 червня 2014 р.
НК «Експоцентр України»
м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1
Часи роботи: з 10:00 до 17:30
Вхід вільний.

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.