У цьому році активізується програма лізингу сільгосптехніки

525920_762x458.jpg

Аграрії продовжують підготовку до весняно-польових робіт. Зокрема в усіх регіонах триває підготовка техніки. Наразі майже 95% тракторів і ґрунтообробно-посівних машин готові до проведення посівної. Загалом у ній буде задіяне близько 330 тисяч тракторів як сільгосппідприємств, так і господарств населення. Також на полях працюватимуть понад 300 тисяч ґрунтообробних і посівних машин. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Невдовзі в Україні почнуться весняно-польові роботи, тому сьогодні сільгоспвиробники з усіх областей продовжують підготовку до посівної. Зокрема, готується техніка. Наразі близько 95% тракторів і ґрунтообробно-посівних машин готові вийти в поле. Паралельно триває ремонт техніки та її технологічна наладка. І щоб вчасно підготувати техніку, працює понад 200 ремонтних підприємств системи АПК», − повідомив Міністр.

Так, у проведенні весняно-польових робіт планується задіяти майже 190 тисяч тракторів сільськогосподарських підприємств та 140 тисяч тракторів господарств населення. Окрім цього, в поля вийдуть 300 тисяч одиниць ґрунтообробних та посівних машин. Микола Присяжнюк також зазначив, що одним із головних завдань Міністерства є сприяння оновленню парку сільгоспмашин. Для цього активно впроваджуються лізингові програми, аби техніка була більш доступною для аграріїв.

«Президент поставив чітке завдання – провести технічне переоснащення аграрного сектору. І в 2013 році виробники придбали більше 16 тисяч одиниць техніки на суму близько 7 мільярдів гривень. А оскільки ми розуміємо, що техніка сьогодні коштує значних грошей, держава приділяє багато уваги, щоб зробити її доступною для дрібних і середніх сільгоспвиробників. Зокрема активно працює НАК «Украгролізинг», який у 2013 році передав аграріям техніки майже на 87 мільйонів гривень. І в бюджеті на поточний рік передбачені гроші на лізинг техніки», − зауважив Міністр.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.