Головна подія плодоовочевої галузі України у лютому – виставка «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»

FRUIT.jpg

11-13 лютого 2014 року в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться міжнародна спеціалізована виставка «Фрукти. Овочі. Логістика 2014» . Вона спрямована, перш за все на надання реальної допомоги виробникам на всіх стадіях виробництва, зберігання та логістики плодоовочевої продукції. Виставка буде цікавою для всіх категорій виробників, незалежно від форми власності та інвестиційних можливостей.

На виставці буде представлено техніку, технології та обладнання для вирощування овочевих культур, насіння, засоби захисту рослин , біологічні, органічні, мінеральні добрива та мікродобрива. Ряд компаній представить інноваційні технології вирощування ягідних та садових культур.

У виставці візьмуть участь біля 200 компаній з 11 країн світу, в тому числі Білорусі, Данії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Литви, Канади, США, Туреччини,України та Франції .
Серед учасників виставки компанії «Агріматко-Україна», «Араміс», «Антарія», «Агрід», «Агро меліоративні технології», «Брусвяна», «БТУ-Центр», «Вітера Україна», «Владам Юг», «Гаспардо», «Інститут оптимізації агробізнесу» «Монсанто», «Річ Харвест», «Родоніт», «Рост Альянс» «Українська овочева компанія», «Цеоліт», «Щьолково агрохім Україна» та інші.

Ділова програма виставки спрямована на презентацію економічно ефективних проектів у овочівництві, ягідництві та садівництві, сприяння формуванню експортного потенціалу галузі. Тематика заходів сформована , в першу чергу, виходячи з запитів відвідувачів. Учасники конференцій, семінарів, «круглих столів», майстер-класів отримають можливість спілкування з кращими фахівцями України та світу з найбільш актуальних проблем галузі.

Не пропустіть найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві «Фрукти.Овочі.Логістика 2014», де ви зможете знайти практичні рішення актуальних проблем Вашого бізнесу.

Більш детальна інформація за телефонами дирекції:

(044) 490 64 69 та (044) 461 93 86
http://www.freshexpo.kiev.ua/.

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.