Миргородська чорно-ряба свиня - еталон національного продукту

02.jpg

15/01/2014

День миргородської рябої свині до жодного з сучасних календарів не занесений. Та то таки справа майбутнього. Бо породисті рябі льохи вже сьогодні владно нагадують про своє місце в історії курортного Миргорода.

Якщо вірити славнозвісному миргородцю Миколі Васильовичу Гоголю, а він був великим знавцем історії та звичаїв рідного краю, усе почалося тоді, коли на березі тихого Хоролу посварилися два поважні миргородські поміщики, які у повітовому суді позивалися за те, що один з них набув депутатського (фу ти!) дворянського звання, а другий обізвав його «задрипаним дворянином». Ряба свиня зухвало поцупила з-під носа чиновників скаргу Івана Івановича на Івана Никифоровича.
Так воно було чи якось інакше, тепер уже ніхто не скаже. Точно відомо хіба що те, що не тільки перед Різдвом, а впродовж усього року на велелюдному базарі у Миргороді відпочиваючі тутешніх санаторіїв (а це пацієнти не тільки з України, а й багатьох зарубіжних, у тому числі й мусульманських країн) на гостинець з курорту купують кусень свіжого сала. Знавці ж галузі за сприяння місцевої влади та вчених з полтавського Інституту свинарства ім. Квасницького УААН уже котрий рік поспіль влаштовують «Свято миргородської свині».
Молодий, сучасної генерації директор єдиного в Україні державного підприємства «Дослідне господарство ім. Декабристів», яке спеціалізується на миргородській породі свиней, Володимир Цибенко свою кандидатську дисертацію готував і успішно захистив на досвіді очолюваного господарства. Отож хоч кого переконає, що найсмачнішу свинину дають саме ті тварини, які відгодовані у рідній для них природно-кліматичній зоні, на місцевих кормах.
Смаку й поживності м’ясу, салу, ковбасі, шинці та іншим ласощам української національної кухні додають жирові прошарки, що відповідають найвищим стандартам. У раціоні свиней третина припадає на зелень та соковиті корми. Усі фермерські угіддя засіяні багаторічними травами та злаками, які з весни до осені є високопоживним підніжним кормом для тварин. У комп’ютеризованому цеху для кожної вікової групи готуються збалансовані корми. Компоненти раціону, крім мікродобавок, власного виробництва. Працює екструдер заводу «Черкасисільмаш». Собівартість кормів майже удвічі дешевша від тих, які пропонують так звані комерсанти. Середньодобовий приріст ваги кожної тварини на відгодівлі становить 710 грамів.
Характерною прикметою є й те, що свині утримуються ніби на самообслуговуванні. Звичних станків та корит немає. Під боками у свиней м’яко, тобто солом’яна підстилка. Доступ до кормів та соскових напувалок вільний. Корми з допомогою спеціально переобладнаного автомобіля завантажують у два бункери один раз на тиждень. Ото тільки того дня свині й бачать свого годувальника. Територія відгодівельника обгороджена звичайною сіткою-рабицею, за якою звечора і до ранку прогулюються два Мухтари. Бригадир фермівського відгодівельника Іван Ляхно так і сказав, що собаки чесно відпрацьовують свої харчі.
Хто тримає свиней у домашньому сажі, знає, що вони, крім того, що їдять та дрімають, щодоби мають близько п’яти годин «вільного часу». Тоді гризуть дерев’яні корита, поміст і все, що може потрапити під рило та міцні ікла. Навіть вправлене у рило металеве кільце не завжди зупиняє свиню. А коли їх, як у декабристівському відгодівельнику, тисяча? Уявляєте, що вони могли б зробити з приміщенням? Щоб задовольнити природну потребу свині «попрацювати» рилом, на ланцюгах гойдаються дерев’яні пеньки. Поважні льохи тицяють їх рилами, а схопити зубами не можуть. Справа не хитра. А користь від свинячих «іграшок» очевидна.
Не з доброго дива, повірте, у господарство часто навідуються делегації з усіх усюд. Після зацікавленого огляду свиноферми підприємець з Бельгії так і сказав, що й сам би пишався таким. Правда то чи тільки ввічливий комплімент, а все одно приємно.

Леонард Ніколаєнко

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.