На Львівщині введено карантинний режим у зв’язку з раком картоплі

zagadka5.jpg

На Львівщині в селі Батятичі запроваджено карантинний режим. Такі заходи було вжито державними інспекторами з карантину рослин через виявлення раку картоплі. Водночас на Львівщині в Соколівському районі карантинний режим у зв’язку з золотистою картопляною нематодою скасовано. У Камянко-Бузькому районі Львівської області введено карантинний режим.

Такі заходи було запроваджено на 35 гектарах землі в селі Батятичі. Відповідне розпорядження було підписане Камянко-Бузькою РДА. Наразі державні інспектори з карантину рослин проводять фітосанітарні заходи. Водночас на Львівщині скасовано карантинний режим, який було введено з виявленням золотистої картопляної нематоди на загальній площі 2,36 га.

Нагадаємо, що через рак картоплі зменшується врожайність культур і засмічується врожай. Саме через шкідливість і високу життєздатність гриба рак картоплі є карантинним захворюванням у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні.

Золотисна картопляна нематода не становить небезпеки для людини, однак може знищити до 90% врожаю картоплі, а також негативно вплинути урожай інших культур.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.