Раціон молочних кіз повинен будуватись на грубих кормах, коренеплодах і бульбоплодах з домішками концентратів

5-2.jpg

– Існує два типи годівлі кіз – промисловий, на основі сіна, та домашній, коли додаються коренеплоди, бульбоплоди і силосні, – розповідає президент Асоціації вівчарів і козівників України, доктор сільгоспнаук, професор Василь Туринський.

Як на фермі

Промисловий раціон в основ-ному складається з 2,5 кг сіна на день, бажано люцернового. Козам, добова молочність яких становить понад 1,5 л, додають ячмінь або овес. При надоях у 4 кг і більше треба давати ще й концентрати (із розрахунку 0,4 кг концентратів на 1 кг молока).

По-домашньому

Можливі кілька варіантів. Кожен господар орієнтується на власні запаси. За можливості можна додати силос з кукурудзи чи різнотрав’я у кількості 2 кг на кожну голову.
1 варіант: сіно з конюшини – 2 кг, буряк – 2 кг, овес – 0,4 кг.
2 варіант: сіно лугове –
1 кг, сіно люцернове – 1,5 кг, буряк, коренеплоди – 0,5 кг.
3 варіант: сіно лугове – 0,5 кг, сіно люцернове – 1 кг, морква – 2 кг, овес – 0,5 кг.
Коренеплоди (морква, буряк та інші) збільшують надої, проте буряк треба давати у невеликій кількості, щоб не перегодувати тварин. Краще столовий, але згодиться і кормовий. Морква дається у вигляді суміші з солом’яною різкою і концентрованими кормами. Бульбоплоди (картопля, топінамбур, батат) сприяють збільшенню жиру в молоці, кози швидше набирають вагу. Згодовування сирої картоплі разом із білковими кормами є швидким, надійним і дуже дієвим способом підвищення молочної продуктивності кіз.
Молочним козам корисно давати висівки й овес. Овес краще змішувати з дрібною солом’яною січкою і морквою. Не варто жалкувати концентрованих кормів – коза віддячить молоком.
Протягом року кози мають якомога більше знаходитись на пасовищі. Навесні і восени, коли випадає холодна роса, кіз гонять на випас лише після висихання трави. Випасання по росі, особливо холодній, може викликати захворювання шлунка і ніг. Копита загнивають, кози починають кульгати.
Влітку кіз напувають 2 рази на день: зранку і у другій половині дня. У період пасовищного утримання козам щоденно дають сіль у вигляді лизунця. Випасання, відпочинок і водопій здійснюють за режимом, що сприяє підвищенню угодованості тварин і нормальному розвитку молодняка.

Наталія Федорова

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.