Вигідна птиця: харчується сама, дає м’ясо, пух, ліки

5-1.jpg

На Волині, де багато озер, річок та ставочків, здавна заведено в індивідуальних господарствах утримувати гусей. У селі Арсеновичі Ковельського району чи не в кожній хаті розводять цю птицю. І не дивно, адже поряд річка Стохід, на берегах якої росте багато трави. А це – основний корм для водоплавних.

Надія Сахнюк, як тільки-но прийшла в Арсеновичі за невістку, почала розводити гусей.
– Адже їх утримувала і моя мати, і ми, малі діти, були гусячими пастухами, – розповідає Надія Миколаївна. – За Союзу селяни могли обробляти тільки 25 соток землі, тож збіжжям птицю не пестували. В основному годували буряками, виганяли пастися на лужок. А от зараз, коли землі в користування бери скільки хочеш, і худібка, і птиця розкошує. Є і збіжжя, і буряки, і морква.
Пані Надія каже, що гуска – добра мати і за сезон може висидіти до десяти-дванадцяти гусенят. А щоб розвести велике пташине стадо із п’ятдесяти особин, кожній господині доводиться садити на яйця кілька гусок.
– За радянських часів ми тих гусей і не їли: везли на базар, щоб продати і отримати гроші. Адже в сім’ї разом з чоловіком виховували п’ятеро дітей, треба було й одяг купити, і щось для хати. А тепер легше стало. Тож гусяче м’ясо входить до раціону харчування кожної селянської родини, – продовжує розповідь Надія Миколаївна.
У ще в Арсеновичах в кожній хаті роблять подушки. Люди розповідають, що найкращі саме з гусячого пуху (качиний жирний, курячий важкий). Взимку селяни користуються великими метровими подушками, як кажуть, щоб вигріти спину. На літо – меншими. А старі подушки спалюють, бо пуху на нові в індивідуальних господарствах вистачає. Не забувають дороги до цього села й заготівельники пір’я. За кілограм платять селянам по 70-80 гривень.
Пізня осінь – сезон забою птиці. Її м’ясо селяни заморожують або ж переробляють на тушонку. Використовують і гусячий жир. Його перетоплюють на водяній бані, доводять до кипіння і виливають у скляні банки, які зберігають у прохолодному місці. Жир використовують при ангіні, кашлі, додаючи до гарячого молока з медом. Ефективний він і при бронхіті: на ніч хворому груди розтирають горілкою, а потім втирають гусячий жир. Якщо в трударів обвітрилися чи потріскалися від роботи руки, то заживляє рани також гусячий жир. Навіть коли в корови є рани на дійках, то і тут використовують топлений жир саме цієї птиці.

Марія ДУБУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.